Neler yeni

Güncelleme ve Jailbreak olmuyor.

sewkart

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Umarım Konuyu doğru yere açmışımdır. Arkadaşlar Mrb. Yardımcı olurmusunuz. İos 12.4 Hiç bir şekilde Uncover yükleyemiyorum. Jailbreak kaldırmadan İos sürümünü güncelliyemiyorum. Uncover ekranına girmediği için Jailbreak kaldıramıyorum. Bilgisayardan Jailbreak kaldırmanın bir yöntemi varmı. Lütfen yardımcı olurmusunuz.. Tşk ederim Kolay gelsin.

Cihaz
7 Plus
Sürüm
12.4

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Umarım Konuyu doğru yere açmışımdır. Arkadaşlar Mrb. Yardımcı olurmusunuz. İos 12.4 Hiç bir şekilde Uncover yükleyemiyorum. Jailbreak kaldırmadan İos sürümünü güncelliyemiyorum. Uncover ekranına girmediği için Jailbreak kaldıramıyorum. Bilgisayardan Jailbreak kaldırmanın bir yöntemi varmı. Lütfen yardımcı olurmusunuz.. Tşk ederim Kolay gelsin.
Cihaziniz nedir hangi sürüme gecmek istiyorsunuz

sewkart

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4
7 PLUS
Mesaj düzenlendi:

jAİLBREAK Yapabileceğim bir üst sürüm hangisiyse ona geçmek istiyorum.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.4
7 PLUS
Mesaj düzenlendi:

jAİLBREAK Yapabileceğim bir üst sürüm hangisiyse ona geçmek istiyorum.
Şuan icin imzasi acik olan sadece 14.1 sürümü 14.1 sürümüne geçebilirsiniz bu sürüme de jb yok

sewkart

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İşte jailbreak kaldıramadığımdan dolayı bir üst sürüme geçemiyorum. güncelleme yapamıyorum.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İşte jailbreak kaldıramadığımdan dolayı bir üst sürüme geçemiyorum. güncelleme yapamıyorum.
Uncover icinden Disable Auto Uptades
Seçeneğini Devre disi Birakin Jb devre dışı birakin sonra guncellemeri komtrol edin guncelleme tapacaktir guncelleme yapmamasi icin indirdiginiz tvos falan varsa onlari kaldirin guncelleme yapacaktir

sewkart

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam. Telefon açılıp kapanınca bir daha Uncover açılmadı işte. Uncover açılmıyor. Uncover indirmeye çalışıyorum bütün imzalar kapalı. Dolayısıyla Uncover indiremiyorum. Cydia da açılmıyor.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam. Telefon açılıp kapanınca bir daha Uncover açılmadı işte. Uncover açılmıyor. Uncover indirmeye çalışıyorum bütün imzalar kapalı. Dolayısıyla Uncover indiremiyorum. Cydia da açılmıyor.
Dm ye bakarmisin kardeşim yazdim size

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. dev imzalı ipa isterseniz yardımcı olabilirim. sorunlarınızı kökten kaldırır.. 0535 463 01 78 @haskyharun

Tips
Tips
Üst Alt