Neler yeni

Güncelleme Kapatma

bagaj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar öncelikle telefonum ios 12.4 jailbreakli onu belirteyim. Telefonda yanlışlıkla güncelleme ayarına girdim ve güncelleme buldu ama yüklemedim. Bu seferde ayarlar menüsünün üzerinde 1 yazıyor. Bu uyarıyı nasıl kapatabilirim?
Edit: Jailbreak yapmadan önce güncellemeyi denetle yapmıştım ama indirmedim. Daha sonra uncover la jailbreak yapınca onun ayarlarında 'disable updates' olduğu için daha sonra yazılım güncellemeye girince hata veriyor normal olarak.

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone saklama alanından indirilen ota güncelleme varsa silin. Daha sonra icloud hesabından çıkış yapın ve tekrar icloud hesabına giriş yapın.
Tekrar bu tür sorun ile karşılaşmamak için Linkden tvos 12 beta profilini yükleyin cihazınıza. Special’s for JailbreakTR

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bende de aynı sorun var işin garibi saklama alanındada birşey yok güncellemeye tıklayınca 12.1.2 yazılımınız güncel yazıyor

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Bende de durum aynı konuyu takıpteyim :)

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çözümü yok gibi bu sorunun hayırlısı

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar öncelikle telefonum ios 12.4 jailbreakli onu belirteyim. Telefonda yanlışlıkla güncelleme ayarına girdim ve güncelleme buldu ama yüklemedim. Bu seferde ayarlar menüsünün üzerinde 1 yazıyor. Bu uyarıyı nasıl kapatabilirim?
Telefon modelimiz nedir ayarlarda gelen bildirimi bu tweak ile kaldirabilirsiniz 3D Touch ozelligi varsa cihazinizda

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşın yazısı ılham oldu apptools tweekı ile ayarlar sımgesının badgets ayarlarını temızleyerek sınır bozucu 1 simgesınden kurtulabılırsınız

bagaj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefon modelimiz nedir ayarlarda gelen bildirimi bu tweak ile kaldirabilirsiniz 3D Touch ozelligi varsa cihazinizda

Telefonum iphone 6s

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu hatayı alıyorum acaba nasıl düzeltebilirim
Mesaj düzenlendi:

Tips
Tips
Üst Alt