Neler yeni

Duyuru Güncelleme Kapatma

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
UYARI: Apple artık beta profili yüklerken cihaz kontrolü yapıyor. Jailbreakli cihazlar bir tweak kurarak bu kontrolü geçerek beta profili rahatlıkla kurabilirsiniz. Detaylar, Duyuru - tvos 13 beta yükleme

Profili safari ile buradan indirip kurabilirsiniz.
Special

Güncelleme Kapatma

Daha önce Special bölümümüzden yüklenen ve güncellemeyi engellemeye yarayan profilin süresi dolmuş ve Genel>profiller kısmından silinmiştir. Daha önce bu profili kuran arkadaşlar kontrol edip eğer silinmiş ise aşağıdaki linkten yeni profili indirip kurabilir. Bu sürede cihazın otomatik güncelleme yapmamasına dikkat edin.

Special bölümü güncellenmiştir.

Profil Nasıl Yüklenir

İşlemler safari üzerinden yapılacak
907287278728872987308731

Moderatör tarafından düzenlendi:

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende sabahdan bu niye kendi kendine silinmiş diye bakıyorum diğer profilleride yukleyince hata veriyordu bi an jailbreak gitti diye ödum koptu teşekkur ederim profil için

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Güncelleme Kapatma

Daha önce Special bölümümüzden yüklenen ve güncellemeyi engellemeye yarayan profilin süresi dolmuş ve Genel>profiller kısmından silinmiştir. Daha önce bu profili kuran arkadaşlar kontrol edip eğer silinmiş ise aşağıdaki linkten yeni profili indirip kurabilir. Bu sürede cihazın otomatik güncelleme yapmamasına dikkat edin.

Special bölümü en kısa sürede güncellenecektir.

Yükleme yapmama rağmen profillerin içinde gözükmüyor neden olabilir ?

13D3942A-8DB4-4BB8-B12C-5B1818782DA9.png
B79A18D4-84EE-4195-8207-C4FEC03DBFD7.png

İos 11.3.1 iphone 6s plus

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
ben bu verdiğin link de hata olduğunu düşünüyorum. başka adresten denedim profil yüklendi.

buradan dener misin?

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
safarinin görüntüsünü adresi görebil diye çektim dostum

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Filza ve safari plusdan yukluyorsan o hatayı alırsın filza direk kaynak kodunu açıyor yuklemek yerine

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Filzadan yüklemeyeceksiniz. İlk mesaja nasıl yükleneceğini ekledim oradan işlemi tamamlayabilirsiniz.
Sorun çözülmüştür.teşekkür ederim yardımlar için safariden config dosyası direk çalışmıyordu indiriyo ve tıkladıgımda mobil config dosyası tarzında birşey çıkıyordu.filza ilede denedim aynı şekilde yüklemedi.tekefonu safe mode aldım ve safariden açtıgımda bu sefer profil yüklenmesi için izin istedi ve kuruldu.yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende de silinmiş, yükledim, cydia gitti haliyle, yeniden yükledim.

midezolam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim tel geçenlerde kendiliğinden 12.1.2 ye yükseltmişti 12.1.1 den. Şu an imzalar açık gerçi ama ne olur ne olmaz. Tel şu an 12.1.1 de jb yok. Kendiliğinden güncelleme yapmaması için profili yüklemelimiyim sizce.

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benim tel geçenlerde kendiliğinden 12.1.2 ye yükseltmişti 12.1.1 den. Şu an imzalar açık gerçi ama ne olur ne olmaz. Tel şu an 12.1.1 de jb yok. Kendiliğinden güncelleme yapmaması için profili yüklemelimiyim sizce.
Yüklemelisin 12.1.3 e yükseltirse ayvayı yersin

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
çalışmıyor profili kurdum yine gözüküyor güncelleme kısmında

Son düzenleme:

mft99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
PROFİLİ KURDUM JAİLBREAK TE GİTTİ UNCOVERDA GİTTİ...

İPHONE6
İOS 12.1.1

unal.aydin.39

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iphonun kendi içinden güncellemeyi kapatabiliyorsunuz. ayarlar yazılım güncellemeye tıkla ondan sonra gelen sayfada güncelleme kapatma var ios 12 için

Tips
Tips
Üst Alt