Neler yeni

Güncelleme hata

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İphone11 14.4 jb kullanıyorum.Yazılım güncellemesine baktığımda hata veriyor.Bu hatayı engelleme yolu varmı?92657447-888C-46F2-BFCA-F1CC8DDF5F2A.png

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. jailbreaksiz deneyin. jailbreak aracı engeller.

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Vnodebypass ile de deneyebilirsin. Fakat bende çalışıyor, sende çalışır mı? Bilemem. Sürüm iOS 14.7.1 benim.
Olmazsa jailbreaksiz dene.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Vnodebypass ile de deneyebilirsin. Fakat bende çalışıyor, sende çalışır mı? Bilemem. Sürüm iOS 14.7.1 benim.
Olmazsa jailbreaksiz dene.

Repo adreside alabilirmiyim.Resimde olan repodanmı indireyim.Yada farklı bir repodanmı?11A8E317-FE80-4319-BE60-79FD3BA9813A.png

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Benim kullandığım bu. Fakat ben iPhone 7 kullanıyorum. iOS 14.7.1 de kullandım. Bilgin olsun diye yazdım.

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Benim kullandığım bu. Fakat ben iPhone 7 kullanıyorum. iOS 14.7.1 de kullandım. Bilgin olsun diye yazdım.

İphone11 14.4 kullanıyorum.Denemem gerekicek.Sistemsel bir tweak'mi ayarları varmı?

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır ayara gerek yok. İndirdiğinde uygulamalar arasına geliyor. Açıp enable&disable yapabiliyorsun. Bunu sadece böyle güncelleme için değil, jailbreak olduğu için açılmayan uygulamalara da kullanabilirsin. (Jailbreak özelliklerin enable konumuna getirdiğinde kullanılamayabilir.) işin bitince kapatırsın, eski haline gelir. Gelmezse, respring yaparsın. Mesela respring için de yanında gördüğün tweaki kullanabilirsin.

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır ayara gerek yok. İndirdiğinde uygulamalar arasına geliyor. Açıp enable&disable yapabiliyorsun. Bunu sadece böyle güncelleme için değil, jailbreak olduğu için açılmayan uygulamalara da kullanabilirsin. (Jailbreak özelliklerin enable konumuna getirdiğinde kullanılamayabilir.) işin bitince kapatırsın, eski haline gelir. Gelmezse, respring yaparsın. Mesela respring için de yanında gördüğün tweaki kullanabilirsin.

Çok teşekkür ederim👍🏻Denemeden olmaz☺

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ama bende işe yarıyor diye sende yarayamayabilir. Ben sorunsuz kullanıyorum sende ne olur? Bilemem tabi.

Tips
Tips
Üst Alt