Neler yeni

Güncel Cihaz olmadan Kütüphaneye Uygulama ekleme

ibrahimklc336

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Öncelikle iyi akşamlar. Ben Jb li eski cihazıma (iPad 2 iOS 9.3.5) uygulamaların eski sürümünü yüklemek istiyorum fakat birçoğu desteklemiyor. AppSync ve AppAdmin tweakları kurulu indire basılı tutunca işe yaramadığı için önceden hesabımda olması gerek ki bulut şekli çıksın ve indirebileyim. Benim elimde güncel bir cihaz yok bu yüzden kütüphaneme ekleyemiyorum indirmek istediğim uygulamayı. Bunu güncel Cihaz olmadan yapabileceğim bir yöntem var mı? Mesela X uygulaması ios 9 desteklemiyor 11 destekliyor elimde ios 11 cihaz yok nasıl bunu kütüphaneme eklerim. Teşekkür ederim şimdiden.

Cihaz
iPad 2 (Mid2012) 2,4
Sürüm
iOS 9.3.5

3rky3zc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Var itunes üzerinden apple kimliğiyle giriş yapmak ve istenilen uygulamayı yüklemek. İos cihazınızda bulut işareti çıkacak

ibrahimklc336

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Var itunes üzerinden apple kimliğiyle giriş yapmak ve istenilen uygulamayı yüklemek. İos cihazınızda bulut işareti çıkacak
İsteğinizi tamamlamayla ilgili geçici bir sorun oluştu. Bilinmeyen bir hata oluştu. (0x80090302).
Bu şekilde hata alıyorum

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Anywhere kullanıyorum ben mesela telefonum desteklemediği uygulamaları başka bir tel gösterip öyle kullanıyorum uygulamaları

Tips
Tips
Üst Alt