Neler yeni

Güncel Başlıklar (Mega Konu)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Shsh kaydı nedir? Ne işe yarar? Nasıl yapılır?

Teşekkür ederim
Forumda mutlaka arama yapın...

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Shsh kaydı nedir? Ne işe yarar? Nasıl yapılır?

Teşekkür ederim
Soruyu buraya yazın diye link vermedim size ilk mesajı okuyun diye buraya yönlendirdim. Okuma zahmetinde bulundunuz mu acaba? Şayet Sorunuzun cevabı ilk mesajda zaten var.

Tekn1ker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Soruyu buraya yazın diye link vermedim size ilk mesajı okuyun diye buraya yönlendirdim. Okuma zahmetinde bulundunuz mu acaba? Şayet Sorunuzun cevabı ilk mesajda zaten var.
Sonradan gördüm hocam kusura bakmayın. Teşekkür ederim.

Yusuf7272

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yine de haklı çıkarmıyor yaptığını.
Jb liyken ayarladan sıfırlamak yerine direk 11.4 e güncellesen daha iyi.. en azından uğraşmamış olursun.. nerdeyse ilk jailbreak den bu yana bu şekilde bu kural.

Ayrıca uyumlu olmadığı test edilerek onaylanmış tweak i belki çalışır diye yüklemek de aynı şekilde..

Bunlar electra nın stabil çalışmadığını değil; sadece senn yanlış işlemleri bilerek ve isteyerek yaptığını gösterir. Neyse geçmiş olsun ;)
Jb li cihaza nasıl sıfırlanma yapılmalı , konunun linki varmı?

habil

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 12.9'
1-kstore 11.1.2 için bile güncellenmemişti; ki kalkmış 11.3.1 e yüklemişsin. zaten normal bir kullanım beklemen en başta hata.
2- jailbreak yapılmış cihazlarda ayarlardan sıfırlama yapılmaması gerektiğini biz kaşıkla çatalla anlattık herkese... Ama sen gitmiş yine sıfırlamışsın. tebrik etmekten başka söylenecek söz yok.:clap:

**Not: iPhoneX de dünden beri kullanıyoum. Hem hızlı hem de sorunsuz şu ana kadar..
Biz yenilerede yol sunun apple yeni tanistim ve simdi pisman olmamak icin birseyler yapmam lazim

Tips
Tips
Üst Alt