Neler yeni

Güncel Başlıklar (Mega Konu)

Mehmet Gülcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sürüm
1.0
Benim yöneticilerle bir derdim yok, yardımcı olmak istedikleri hakkında da şüphem yok. Ben tutumu doğru bulmadığımı söylüyorum. Sonuçta herkes Jailbreak yapmış olmak zorunda değil, jail ile alakası olmayan bir insan forumda barınamaz mı yani şimdi. Pat diye tweak kuran kim mesele bu değil ki. Jail yapamadı diyorum insanlar. Stabil değildi, beklenen bu değildi. Final sürümü ile çıkarılmak isteniyor dendi. Hata üstüne hatalar. Sadece kurmak da bile bir sürü hata ile karşılaşan insan vardı. Bence daha düzgün bir tutum sergilemelisiniz. Güzel ve değerli bir forum ve takip etmekten zevk alıyorum.
Benim anlamadığım konu şu kimse sizin kafanıza silah dayayıp zorla jailbreak yapıcaksınız cihazınıza demedi, zaten yeni yayınlandığı için illa ki hatalar ve buglar bulunacaktır, coolstar ne kadar uğraştı bu jailbreak için, ve diğer konu da stabil değil diye birşey yok, siz uyumsuz tweakleri yüklerseniz haliyle bootloop olucak cihazınız, diğer bir seçenek madem ki stabil değil diyorsun, kaldır cihazından jailbreaki konu kapansın.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hani sen elmada kalmazdın, substrate girerdin, tüm tweakleri deneme elmada kalırsın diye uyarmıştım baya bilgisizmişsin jailbreak konusunda, @gokmenecer hocamın da dediği gibi tebrik etmekten başka söz bulamıyorum.
Aslında coolstar veledi becerememiş, safe moda girmiyor yanlış tweak yükleyince, en son thimstarın double helix yüklemiştim. Onun gibi jb birdaha çıkmayacak gibi. Edit double helixteki substrate ufak sorunda direk safe moda giriyor.birsürü tweak denemişliğim oldu, her tweakı denedim neredeyse. İos 11 e çıkanları eski tweakları çok denerdim çalışan bulurdum tek tük

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Root Şifresi Değiştirme konu başlığı eklenmiştir.

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Benim yöneticilerle bir derdim yok, yardımcı olmak istedikleri hakkında da şüphem yok. Ben tutumu doğru bulmadığımı söylüyorum. Sonuçta herkes Jailbreak yapmış olmak zorunda değil, jail ile alakası olmayan bir insan forumda barınamaz mı yani şimdi. Pat diye tweak kuran kim mesele bu değil ki. Jail yapamadı diyorum insanlar. Stabil değildi, beklenen bu değildi. Final sürümü ile çıkarılmak isteniyor dendi. Hata üstüne hatalar. Sadece kurmak da bile bir sürü hata ile karşılaşan insan vardı. Bence daha düzgün bir tutum sergilemelisiniz. Güzel ve değerli bir forum ve takip etmekten zevk alıyorum.
Buradaki tüm üyeler eşittir, Buradaki tek gerçek forum ve kurallaridir. 24 saat boyunca sitede online olup insanlara yardımcı oluyorsak uyelerde sorunlari olduğu zaman hemen konu acmak yerine biraz forumda gezinmeli. Her sorun için bir çözüm mevcuttur.Göstermekte oldugumuz tutum daha güzel bir forum adinadir, bu durumu anlayacağını umuyorum.

Tuna

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Bazı konuların güncel olmadığını belirtmek için konu açtığım gibi uyarı yiyorum, forumun geçmişine bakarsanız faydalı bir tutumda bulunan biri olduğumu göreceksiniz. Bu arada sabırla ve titizlikle ilerleyip konuları dikkatli okuyan bir insanın hata alma ihtimali düşük. İlk defa jailbreak yapanların bence direk 11.3.1 Electra Mp kurulum konusunu okuması gerek, jailbreak stabil değil diyenler 10.2 sürümlerinden daha stabil

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Bazı konuların güncel olmadığını belirtmek için konu açtığım gibi uyarı yiyorum, forumun geçmişine bakarsanız faydalı bir tutumda bulunan biri olduğumu göreceksiniz. Bu arada sabırla ve titizlikle ilerleyip konuları dikkatli okuyan bir insanın hata alma ihtimali düşük. İlk defa jailbreak yapanların bence direk 11.3.1 Electra Mp kurulum konusunu okuması gerek, jailbreak stabil değil diyenler 10.2 sürümlerinden daha stabil
Sistem çalışıyor uyarilar dun yapildi dikkat edeceksiniz konu basliklari mevcut konu acmaniza gerek yok!

E4B82B83-FC42-4F4F-B8A2-83FDDC9C88C7.jpeg

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.0.1
Bence yöneticilerin tutumu çok yerinde türkiyedeki aktif JB forumu olarak tek suan nerdeyse.Bence üyeler forum kurallarini bilmeden forumda konu kirliliği yapmasi doğru degil

Neolacakmisda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
9.1
Vay arkadaş.. yıllar oldu herşeyi unutmuşum ve herkes birşeyler öğrenmiş ve mevzu gelişmiş. Bir zamanlar kimse birşey bilmiyordu.. Yabancı forumlardan öğrenmiştim.. O_0 yıllar önceki jailbreakim bozulmasa gelişmelerden haberim olmayacakmış..

Mroyuncutr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.3
Öncelikle herkeze selamlar ve saygılar telefonumda son günlerde bir hata alıyorum bu hatayı düzeltmeyi bilen biri varsa lütfen yardımcı olabilirmi AD8EE968-E83E-4F99-BD4D-B198AF83C718.jpeg

Üst Alt