Neler yeni

GSE İPTV

Modells73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar gse ip tv için link lazım varmı 🙏

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Buyur

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
peki bu linkte birden fazla kişi izleyebiliyorken blok engelleme gibi olumsuz bir durum yaşanmasın sakın ?
Bi de yukardaki arkadaşın sorusunu ben de yineleyim süresi ne zaman bitiyor bu linkin ?

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
peki bu linkte birden fazla kişi izleyebiliyorken blok engelleme gibi olumsuz bir durum yaşanmasın sakın ?
Bi de yukardaki arkadaşın sorusunu ben de yineleyim süresi ne zaman bitiyor bu linkin ?

24 saatliktir süresi bazen ise 2 saat olabiliyor deneme süresidir satın almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz yardımcı olurum

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

süresi belirsiz. bs1 540p olarak çalışıyor şuan. istediğiniz kadar kişiyle de paylaşabilirsiniz.

volsem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Peki en iyi iptv hangisi takılmasız

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kasım sonuna kadar izle buyur kardeşim

Modells73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kasım sonuna kadar izle buyur kardeşim

Okan abim verdiğin link çok iyi çalışıyor allah razı olsun kasım sonunda biterse ne yapacaz başka link varmı sende 🙏🌹 şimdiden tşkler

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bein1 de cıkıyor zaten bütün maçlar telefona kodiyi yükleyebilirsin bütün kanallar için aynı şekilde türkvod yükleyerek içine yada direk linki kur arama kısmına tur yaz ordan izle alttaki download dan indir ayarlar genel profil den uygulamayı güvene tıkla

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Bunu kur tutuapıda extra indirmene gerek yok pc felan varsa ulaş bana ben sana programlar kurarım

Tips
Tips
Üst Alt