Neler yeni

Grafik Tasarım İçin Windows Önerisi..

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese öncelikle merhaba arkadaşlar bir macbook'umuz var ama beklediğimiz performansı alamadık o yüzden bir tanede yanına masaüstü,all in one da olabilir pc almak istiyorum.Toplama şansımız yok grafik tasarım ile uğraşıyoruz adobe bütün programları + cinema 4d kullanıyoruz genellikle render vs alıyoruz durmadan grafik tasarım olarak pc önerisi olan varsa yorumlarda buluşalım masaüstü olucak şekilde öneride bulunursanız sevinirim iyi forumlar.

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iyi bir işlemci yüksek kapasite ram ve en önemlisi iyi bir harici ekran kartı ile birlikte windows 10.

Bütçe ne kadar sormadım tabi
Mesaj düzenlendi:

Dell Xps 8930

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Marka olarak workstation öneremem ama kendi kullandığım workstationu belirteyim, tam detaylar aklımda değil ama,
E5 xenon işlemci,
Quadro k4200 ekran kartı (P2000 den daha iyi performans veriyor),
M2 SSD,
48 GB 3200MHZ ram.
Master collection,
Keyshot render,
Solid 3D proje-render uçuruyor :)

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iyi bir işlemci yüksek kapasite ram ve en önemlisi iyi bir harici ekran kartı ile birlikte windows 10.

Bütçe ne kadar sormadım tabi
Mesaj düzenlendi:

Dell Xps 8930
8-10 arası bütçemiz üstad
Mesaj düzenlendi:

Marka olarak workstation öneremem ama kendi kullandığım workstationu belirteyim, tam detaylar aklımda değil ama,
E5 xenon işlemci,
Quadro k4200 ekran kartı (P2000 den daha iyi performans veriyor),
M2 SSD,
48 GB 3200MHZ ram.
Master collection,
Keyshot render,
Solid 3D proje-render uçuruyor :)
Çok teşekkür ederim araştırma yapıcağım hemen :D ama çok yüsek bütçe gibi duruyor şimdiden :D

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
8-10 arası bütçemiz üstad
Mesaj düzenlendi:

Çok teşekkür ederim araştırma yapıcağım hemen :D ama çok yüsek bütçe gibi duruyor şimdiden :D
Çizim, montaj, proje, video edit, photshop vs. bir şekilde hallediliyor ama işin içine 6 harfli girdi mi biraz acıtıyor. :) !RENDER!
Alacağın renderlarda yüksek kalite ve hız istersen eğer 8-10 yetmez maalesef. Dolar 6,86 - Euro 7,84 ve TR üretim yok... :( Yukarıda söylediğim ekran kartı işte ki bu orta segment bir kart, öyle üst segment falan da değil. Zamanında 4.000'e almıştık... Ülke olarak çok kötü zamanlar geçirdik. Dahada kötüsü bunlar iyi günler...
Render PC'leri Gaming PC'lerden çok daha güçlü ve pahalı oluyor. Şuanda bir Gaming PC çok can yakıyor...

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O
Çizim, montaj, proje, video edit, photshop vs. bir şekilde hallediliyor ama işin içine 6 harfli girdi mi biraz acıtıyor. :) !RENDER!
Alacağın renderlarda yüksek kalite ve hız istersen eğer 8-10 yetmez maalesef. Dolar 6,86 - Euro 7,84 ve TR üretim yok... :( Yukarıda söylediğim ekran kartı işte ki bu orta segment bir kart, öyle üst segment falan da değil. Zamanında 4.000'e almıştık... Ülke olarak çok kötü zamanlar geçirdik. Dahada kötüsü bunlar iyi günler...
Render PC'leri Gaming PC'lerden çok daha güçlü ve pahalı oluyor. Şuanda bir Gaming PC çok can yakıyor...
Çok haklısın hocam dolar kuru cidden almış başını gitmiş ve render ap ayrı bir dünya dediğinize harfiyen katılıyorum ilginiz için çok teşekkür ederim :clap::clap: Ama almak zorundayım bir tane windows 30.000 mac e verdik de işte....

Tips
Tips
Üst Alt