Neler yeni

Tweak GPSCheat

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak: GPSCheat
Repo:
Sürüm: 1.1-5 (13/07/2018)
Uyumluluk: iOS 11
Türkçe Yama: GPSCheat TR

Açıklama: Cihazınız üzerinde, herhangi bir sahte konum ayarlayın.
Not: Konum ayarladıktan sonra değiştirmek istediğinizde, Tweak'in Etkin anahtarını kapatın. Aksi halde daha önce ayarladığınız konumdan başka bir yeri seçmenize izin vermiyor. Snapchat üzerinde denenmiştir, çalışıyor.

PHOTO-2018-05-23-19-19-37.jpg
Resim kaynağı: GPSCheat TR Yama Konusu.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bi deneyelim bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like
Reactions: eym

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet bende merak edip şuan denedim . biraz zor yaptım programı çözemedim tam ama konumu ayarlayıp girince hediyeleri verdi ;) teşekkürler:)

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Maalesef iki uygulamayı da indirdim ve tavsiye edilen şekilde denedim. Kazan butonuna bastığımda tebrikler diyor ve konum belirlenmesi sirasinda sorun oluştu yazıyor..

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Maalesef iki uygulamayı da indirdim ve tavsiye edilen şekilde denedim. Kazan butonuna bastığımda tebrikler diyor ve konum belirlenmesi sirasinda sorun oluştu yazıyor..
Turkcell'de yaşanan genel bir sorun bu. @gnscn arkadaş nasıl yaptığını anlatırsa, faydalı olabilir.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben az önce denedim sıkıntısız çalıştı bigboss reposundan CyDown ile indirdim gpscheati

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Turkcell’de ki olay şöyle: sizin bulunduğunuz baz istasyonu ile konum karşılaştırması yapıyor. Dün yolun karşı tarafındaki yere konumumu alıp hediye alabildim. Yolun karşısında da olsam aynı baz istasyona bağlı olacaktım. Eğer bağlı olduğunuz baz istasyonu ile konum arasında çok fazla mesafe varsa hata veriyor.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Turkcell’de ki olay şöyle: sizin bulunduğunuz baz istasyonu ile konum karşılaştırması yapıyor. Dün yolun karşı tarafındaki yere konumumu alıp hediye alabildim. Yolun karşısında da olsam aynı baz istasyona bağlı olacaktım. Eğer bağlı olduğunuz baz istasyonu ile konum arasında çok fazla mesafe varsa hata veriyor.

Benim yaptığım la aramda mesafe var baya ama sıkıntı olmadı.. dediğiniz gibiyse uçak moduna alıp WiFi ile denersek sıkıntı vermemesi lazım

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Turkcell de 9.96 km mesafeye sarı nokta koyup ne yapmaya çalışıyor hayret. Normalde sarı noktalar şehir merkezlerinde birkaç yüz metre iken tatil beldelerinde çok uzağa veriyor

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Turkcell'de yaşanan genel bir sorun bu. @gnscn arkadaş nasıl yaptığını anlatırsa, faydalı olabilir.
hocam konuya açıklık getirmişler zaten sonradan gördüm kusura bakmayın . Denildiği gibi benimde yakın mesafe yani 2-3 km civarı olan hediyeleri alabiliyorum. Arkadaşlarında dedikleri gibi uzak mesafeye ayarladığım zaman konum hatası veriyor buna çözüm yok çok araştırdım bende . Bipte sadece 2-3 km civarı uzağınızdakilere fake konum yapabiliyorsunuz diye bir sonuç çıkardım.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sistemi çok iyiymiş. Turkcell de boş durmamış. Sonuç alabilmenize sevindim. @gnscn
Bilgi paylaşımı için teşekkürler. @yusuf.ozgul

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sistemi çok iyiymiş. Turkcell de boş durmamış. Sonuç alabilmenize sevindim. @gnscn
Bilgi paylaşımı için teşekkürler. @yusuf.ozgul
evet android ve ios ta denedim bu arada . her iki telefonda da yakınımdaki iki hediyeyi sorunsuzca aldım fakat diğer hediyeler en yakın 9km mesafedelerdi. Her iki işletim sisteminde de denememe rağmen konum hatası verdi . Yinede ankara , istanbul gibi büyükşehirlerde kesinlikle çok işe yarar.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İstanbul'da araçla gezmek kâfii. İlla ki toplanıyor. @gnscn

engnavci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
JB'den sonra bulunduğum konumu atamıyorum mesafe olarak 1.400 küsürlerden düşmüyor.Bu tweak ile gerçek kendi konumumu atabilir miyim ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
JB'den sonra bulunduğum konumu atamıyorum mesafe olarak 1.400 küsürlerden düşmüyor.Bu tweak ile gerçek kendi konumumu atabilir miyim ?
Jailbreak olması, konumunu değiştirmez. İlla ki telefonda bir Tweak veya Ayar vardır. Soruna gelirsek, sürekli konumunu girmek istiyorsan, ayrıntılı şekilde girebilirsen çalışabilir. Denemekte fayda var.

engnavci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak olması, konumunu değiştirmez. İlla ki telefonda bir Tweak veya Ayar vardır. Soruna gelirsek, sürekli konumunu girmek istiyorsan, ayrıntılı şekilde girebilirsen çalışabilir. Denemekte fayda var.
konumunu bozacak tweak yüklemedim.Bu uygulama sonuçta istediğimiz her noktayı konum olarak atmıyor mu atıyorsa benim için yeterlidir.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
konumunu bozacak tweak yüklemedim.Bu uygulama sonuçta istediğimiz her noktayı konum olarak atmıyor mu atıyorsa benim için yeterlidir.
Harita üzerinden işaretleyebilirsin, veya üstten direk arayabilirsin ama bu şekilde tam ayrıntılı konumunu seçmeyebilir. SnapChat veya WhatsApp konumunu iletebilirsin evet.

engnavci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Harita üzerinden işaretleyebilirsin, veya üstten direk arayabilirsin ama bu şekilde tam ayrıntılı konumunu seçmeyebilir. SnapChat veya WhatsApp konumunu iletebilirsin evet.
benim için önemli olan whatsap zaten

Tips
Tips
Üst Alt