Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

ugrkrmss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
Sanırım geliyor gelmekte olan Pazar günü yayınlanacağı söylendi. Umudum pek yok her ios sürümünde çalışması için hata düzeltmeleri yapılacağı söylenmiş erteleme olabilir ama tarih verilmesi bile heyecanlandırıyor , hasret kaldık :)

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bende iphone x 14.3 var. 14.5.1 imza kaydım var şuan sorunsuz 14.5.1e geçme olasılığım var mı? Bilgisi olan varsa untethered en son sürümde kullanayım.

• Like
Reactions: Eto

ugrkrmss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
Hayırlı olsun. Adminler mutlu haberi düzenleyip paylaşır :)

Not: A12-A14 cihazlar için 14.4-14.5.1 destekliyor.

Son düzenleme:

ugrkrmss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
M1 iPad destekliyor mu peki ?
M1 için bir açıklama göremedim. Aralık ayı sonuna doğru muhtemelen üst sürümlerede gelecek , kullanıcılar çok memnun olmamış buna bende dahil :) en azından fabrikadan 14.6 çıkan cihazları kapsamalıydı...

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
M1 için bir açıklama göremedim. Aralık ayı sonuna doğru muhtemelen üst sürümlerede gelecek , kullanıcılar çok memnun olmamış buna bende dahil :) en azından fabrikadan 14.6 çıkan cihazları kapsamalıydı...
Sağolasın hocam bilgi için benim sürüm 14.5 ama M1 işletim olduğu için malesef jb yok sanmiyorumda çıksın çünkü applenin yeni iPad modellerinde tek M1 işletim var telefonlarında yok ondan jailbreak aracı yapanlar bizi unutucaklar gibime geliyor

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hiç adminlerden açıklamalı bir video çeken yok mu arkadaşlar daha ne kadar bekleyeceğiz fugu14 jb için ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
araç yayınlanana kadar bekleyin elmada kalma riski var

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
selamlar. bu videodaki gibi aktif edebilirsiniz. Zor mac işletim sistemi gerektiriyor ve bir sürü teferruatı var ama yapılıyor. iyi forumlar.

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selamlar. bu videodaki gibi aktif edebilirsiniz. Zor mac işletim sistemi gerektiriyor ve bir sürü teferruatı var ama yapılıyor. iyi forumlar.
üstad bu yayınlanan son unc0ver 7.0
Merhaba üstad. Son yayınlanan unc0ver 7.0 ne gibi farklılıklar taşıyor? Yani tehtered Jailbreak mi olacak? Uygulamaya değer mi?

Ugurozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba benim bir sorum olacak. Bypass yapılan cihaza (checkrain bypass ) genel sıfırlama yapabiliyorum touch id kullanabiliyorum. Şebeke var. Sorunsuz bypass. Benim merak ettiğim uncover’ın pc’siz direk uygulamasını yükleyip jailbreak yapsam bir sorun olur mu ? Herhangi bir hata ile karşılaşabilir miyim ? Cihaz yeniden açılır mı gibi ? Olumsuz bir durum ile karşılasan oldu mu ?

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili Admin arkadaşlar bu fugu 14 için dev hesabı alabiliyormuyız.bilgisayar işe uğraşmasak da link ile yüklesek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serhato88

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba jailbreak yapınca şebeke oluyor mu?ücretli uygulama tavsiyesi olan var mı acaba?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba jailbreak yapınca şebeke oluyor mu?ücretli uygulama tavsiyesi olan var mı acaba?
jailbreakler şebekeye etki etmez. tabi ki şebeke olur. ücretli uygulama derken appstoredekiler ise spotify deezer youtube saymakla bitmez.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt