Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam 14.5 sürümün deyimde iPad pro 2021 M1 işlemci jb aracı çıkınca bende jb yapabilecekmiyim ?
m1 lilere jb çıkarsa (şu anda durum olumsuz diye biliyorum) yapabilirsiniz. zor. iyi forumlar

Materyall

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Elimdeki ipad air 4ü jailbreak etmek istiyorum. Sürümü 14.6. App storedaki bazı ücretli uygulamaları bedavaya kullanabilecek miyim? Ayriyetten app storeda bedava ama ücretli üyelik olan adobe photoshopu kullanabilecek miyim?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Elimdeki ipad air 4ü jailbreak etmek istiyorum. Sürümü 14.6. App storedaki bazı ücretli uygulamaları bedavaya kullanabilecek miyim? Ayriyetten app storeda bedava ama ücretli üyelik olan adobe photoshopu kullanabilecek miyim?
a14 chipset. 14.3 den yukarı sürüme jb yok. eger jb cıkarsa appstoredeki bazı uygulamaları ücretsiz edinebileceksiniz. jb cıkınca deneyip bilgisini verebilirsiniz photoshop icin. iyi forumlar.

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
14.7’ ye jailbreak çıkacağı ile ilgili bir söylenti var. Bilginiz var mı?

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. A14 için 14.4.2’de bekliyoruz. Uzun sürdü bekleyiş. Bu sürümde beklemek mi mantıklı şu an yoksa güncellenmeli mi?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. A14 için 14.4.2’de bekliyoruz. Uzun sürdü bekleyiş. Bu sürümde beklemek mi mantıklı şu an yoksa güncellenmeli mi?
jb için beklemek normal bir davranış biçimidir. Eğer istemiyorum jb ben güncelleyeceğim derseniz 14.7.1 wilkommen. İyi forumlar. not: çalışmalar devam ediyor 14.7 ye kadar çıkması muhtemeldir.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jb için beklemek normal bir davranış biçimidir. Eğer istemiyorum jb ben güncelleyeceğim derseniz 14.7.1 wilkommen. İyi forumlar. not: çalışmalar devam ediyor 14.7 ye kadar çıkması muhtemeldir.
Bu harika cevap için teşekkür ederim. Sizin bu cevabınızı görünce hemen aklıma Toyota marka bir aracın üretimi 13 saat sürerken Rolls Royce marka bir aracın üretiminin 6 ay sürdüğü geldi...

dobisco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu bekleyiş çok uzun sürdü umarım iyi bir jailbreak aracı çıkarırlar.

iphonuscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
13.5 jailberk geçen sene yaz aylarıda çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam şuan 14.5 teyim ağustosta çıkar diyordum eylül ayının sonu geldik artık jailberk her an çıkabilir diye düşünüyorum.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
ios 15 çıksın sonrasında gelişmeler olur
Çok uzun sürdü bu bekleyiş.
Acaba iOS 15 içinde benzer bir açık buldular da Apple'ın haberi olmasın diye hiç paylaşmıyorlar mı diye düşünmüyor değilim. Yoksa bu kadar uzun sürmezdi bu bekleyiş gerçekten.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
ustadlarim hala bı gelisme yok mu iOS 15 de çıktı :( gelecek jb de inşallah M1 işlemci cihazları da destekler yoksa boşuna beklemiş olacam . Ustadlarim bir sorum olacak ; apps managerden daha önceden alınmış oyun ayar dosyalarını jbsiz oyun içine entegre yapmam mümkün mü ?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ustadlarim hala bı gelisme yok mu iOS 15 de çıktı :( gelecek jb de inşallah M1 işlemci cihazları da destekler yoksa boşuna beklemiş olacam . Ustadlarim bir sorum olacak ; apps managerden daha önceden alınmış oyun ayar dosyalarını jbsiz oyun içine entegre yapmam mümkün mü ?
jailbreak olmadan dosya erişiminiz büyük ihtimalle olmayacaktır. jailbreak için ise çıkmış jb yok. gelişmeler ise sürekli devam ediyor.

BreWerS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
IOS 14.3 JB'li cihazım var. IOS 15'e geçilir mi sizce? tüm IOS sürümlerine JB geldiği gibi 15'e de bi gün gelecektir ne düşünüyorsunuz?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
imzalarınızı alın jb gelince geçersiniz. iyi forumlar.

ugrkrmss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
Şöyle bir bildiri yayınlanmış.

[UYARI] Checkra1n'i iOS 15'te Kong, Kanzi veya Bonobo benzeri kablolara erişim olmadan kullanmayın.
Takılabilir ve özel bir kabloyla yeniden başlatma gerektirebilir. Bir düzeltme ile yakında bir yama çıkmalıdır. Bu kablolara sahip değilseniz - şimdilik checkra1n kullanmayın / iOS 15'e güncelleme yapmayın

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Çok yerden farklı farklı bilgiler alıyoruz ama herkes farklı bir şey söylüyor. A13 14.6 için jailbreak hakkında bir bilgisi olan var mı?

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
IOS 14.3 JB'li cihazım var. IOS 15'e geçilir mi sizce? tüm IOS sürümlerine JB geldiği gibi 15'e de bi gün gelecektir ne düşünüyorsunuz?
Safari dışında gözle görülür bir şey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
En büyük geçme sebebi bence "Odak" onun dışındaki bir kaç minik artı.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
imzalarınızı alın jb gelince geçersiniz. iyi forumlar.
merhabalar iyi forumlar iphone 11 cihazımda ios 14.2 sürümünde uncover jailbreak kullanmaktayım imzalarınızı alından kasıt nedir acaba aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
@qratox selamlar. SHSH Kaydı Alma konuyu inceleyebilirsiniz. ayrıca SHSH Nedir? konusunu da inceleyebilirsiniz.
kısaca bahsetmek gerekirse apple tarafından imzası kapalı bir sürüme jailbreak ile bazı durumlarda yükseltme-düşürme gerçekleştiriliyor. Bunun olabilmesi için ana kritrer imzası açıkken sürümün imza kaydını almış olmanız. sonrasında eger diğer şartlar uyuyorsa sürüm yükseltme veya düşürme gerçekleştirebiliyorsunuz. iyi forumlar.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt