Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Kzngl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Sadece mac bilgisayarlar için sanırım kendi adıma beklememiz gerekecek mac cihazı olmayanlar. Belkide hiç gelmez boş lafları çok bu jailbreak çıkaranların “Coming soon” çok popüler jailbreak dünyasında :)

Zelimkhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
normal bir windows bilgisayar harddiskin bir bölümünü ayırıp hem mac hem windows kullanmamız mümkün mü? vmware ile çalışmayacağını söylüyor herkes ama direk harddiske bu şekilde kurulum mümkünse jailbreak yapamaz mıyız?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
normal bir windows bilgisayar harddiskin bir bölümünü ayırıp hem mac hem windows kullanmamız mümkün mü? vmware ile çalışmayacağını söylüyor herkes ama direk harddiske bu şekilde kurulum mümkünse jailbreak yapamaz mıyız?
Kurulum mümkün yapabilirsiniz. Şu link işinizi görebilir:

Machinarium

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu gün yayınlanacak deniliyordu ama enterasan bir sessizlik var. Sizce bugün yayınlanır mı ?

siristatt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu gece türkiye saati ile 2-3 gibi yayınlanacak yüksek ihtimal.
Eminmisiniz ? Çünkü bir gün boyunca bekledim gerçekten. Kaynakla beraber verebikirmisiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Machinarium

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bu gece türkiye saati ile 2-3 gibi yayınlanacak yüksek ihtimal.
Gerçekten gün boyu bekledim imkanlarım kısıtlı olduğu için zar zor vakit ayırmıştım ama hiç ses soluk yok. Umarım gece yayınlanır.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar yaklaşık 3 aydır JB ile ilgilenmiyorum neler oldu 3 ayda 12.4.1’e JB çıkacak mı? 12.1.1 kullanıyorum ama memnun değilim artık JB çıktı mı 12.4.1’e?

Emre1999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güney kore saatine göre 16:00 da çıkacak jailbreak. tahmini olarak 22.00-02.00 da bekliyorum en geç. aksilik çıkmassa. görüntüleri Şimdi atıyorum
Mesaj düzenlendi:

11.PNGEIrTxmSU4AAKvRv.png

siristatt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Machinarium

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Emre1999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben bu checkra1n mevzusunu zaten hala anlayamadım kapanılmıycak bi açık bulmuş adamlar ama bunun jailbreakinin bi uncover veya chimera kadar sağlam olcagınada inanmıyorum açıkcasını. sep dosyalarımın uyumlu olmasını bekliycem uyumlu olduktan sonra shsh ile 12.4 downgrade yapıcam.. (iyi yönlerini anlatmak isteyen anlatabilirmi çünkü mantık olarak bakınca hiç iyi yönünü göremiyorum)
Mesaj düzenlendi:

apple şu anda mücadele veriyor. daha demin impactor üzerinden uygulama imzalayamadım. apple bişeyleri değiştiriyo ve yüksek ihtimal bu açığın önüne geçme çırpınmaları bunlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben bu checkra1n mevzusunu zaten hala anlayamadım kapanılmıycak bi açık bulmuş adamlar ama bunun jailbreakinin bi uncover veya chimera kadar sağlam olcagınada inanmıyorum açıkcasını. sep dosyalarımın uyumlu olmasını bekliycem uyumlu olduktan sonra shsh ile 12.4 downgrade yapıcam.. (iyi yönlerini anlatmak isteyen anlatabilirmi çünkü mantık olarak bakınca hiç iyi yönünü göremiyorum)
Mesaj düzenlendi:

apple şu anda mücadele veriyor. daha demin impactor üzerinden uygulama imzalayamadım. apple bişeyleri değiştiriyo ve yüksek ihtimal bu açığın önüne geçme çırpınmaları bunlar.
Cydia Impactor çalışmıyor evet, konunun başından beri anlatılıyor, bu açık yazılımsal değil donanımsal. Yani Apple bu açığı anca yanına gelip telefonunu elinden alarak kapatabilir. Jailbreak konusuna gelince checkra1nin ne kadar stabil olduğunu ilerleyen zamanda göreceğiz.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 12.4 sürümlü jailbreak kullanmıyorum ama ne yalan söyleyeyim hem iOS 13 hem de WatchOS 6'ya güncellemek için 13.2 sürümünü indirdim, JB çıkarsa direkt güncelleyeceğim, tabi Apple 13.2 imzalarını kapatmazsa ve 13.2 sürümü için JB çıkarsa...

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bi terslik var galiba, hiç gelişme yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz