Neler yeni

Çözüldü g0blin Açılmıyor

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Roundify temasını yükleidm benden tekrar cihazı yeniden başlatma mı istedi, başlattım fakat g0blin'e tıklayınca açılmıyor bunun çözümü nedir?

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
tıklamanla uygulamadan atması bir oluyorsa izalama süresi bitmiştir g0blin i yeniden yükleyin cihazınıza

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam sildim yükleidm ama jb yap diyince olmuyor itools ya da ifunboxtan şu temayı silebilir miyim? sileceksem nasıl yapablirim

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@hknst Silemezsin. Jailbreaki aktifleştirmen gerekiyor denemeye devam et

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Darkness hocam bi bakarmısiniz hocam su bya li tweaklari kaldırmamdan bi sakınca varmi birini kaldırımda sorun olmadı digerinde cydia installer falanda gidiyor diyordu kaldırmadım birde hocam su even hangi tweak bi kaldıramadım onu birde şuanki tweaklarimfen hngileri başta kurulu geliyor hangilerini kaldırırsam sorun olmaz lutfen yardımcı olurmusubuz

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hangisini kaldırırken Cydia İnstaller i kaldrımaya zorluyor?

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu hocAm hocam birde su kaldırdığım 2 tweaki yeniden yüklesemmi ne ise yarıyor bunlar yararlı gibi baya sanki sizce kumralımyim başta kuruluydu o ss lerde olan eveni kaldırmak icin kaldırdım hocam

Ekli dosyalar

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
jb'yi aktif ettim @ugacomtr hocam sağolsun şimdi tiwiklere abanma zamanı görüşmek üzere....

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selam @musaeren4141 sorun neydi.?
@hknst iyi eglenceler.

whatsapp linkimizdir bekleriz.

düzeltme-ekleme:
sizin de araç eger goblin ise goblini açarken yukarıda i işareti var. reinstal ya da re ile başlayan biryer var. onu aktif edip acin.. sonrasında bütün tweakleriniz silinmiş ve orjinal olması gereken tweakler olacak.
ss ile onların listesini al ve silme... sakın dokunma. sıfırlamış olacaksın cydiayı yani.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt