Neler yeni

Duyuru Futurestore [3UTools Aracılığıyla (Windows)]

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
benim
aldigim shsh kaydim ilerde ise yarar mi peki 12.4.1 bide 13.2 var elimde ama jailbreak yokdu bunlar ilerde ise yarar mi ?

birde hangi program gerekli ??? eskiden ifaith ile yapiyordum
Aldığınız shsh kayıtlarını bu gün kullanamasanız da her zaman işinize yarıyacaktır. Yayınlanan her ipsw de shsh kayıtlarınızı almaya devam edin. Şu anda sürüm düşürme ve aynı sürüme restore işleminde kullanılan 3utools uygulaması var.
Ayrıca konu linkinden shsh kayıtları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar, cihazım 6s 11.4 jailbreak kullanıyorum.. 12.4 shsh kayıtlarım var .. 12.4 surume gecebilir miyim.. yardımcı olabilir misinz..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar, cihazım 6s 11.4 jailbreak kullanıyorum.. 12.4 shsh kayıtlarım var .. 12.4 surume gecebilir miyim.. yardımcı olabilir misinz..
Sürüm yükseltemezsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ne yapabilirim pekii
Mesaj düzenlendi:

13.2. 2 yukseltip sonra 12.4 indirilir mi ..
Şu anda sürüm yükseltme de düşürme de yapamazsınız sep uyumluluğu yok.
Ayrıca 13.2.2 yüklerseniz yayınlanmış bir jb olmadığı için jb de yapamazsınız konu linkinde yayınlanacak olan jb aracı ve sonrasında yayınlanması beklenen sürüm düşürme ile ilgili gelişmeleri bekleyin.

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Cihazım 5s 12.4 sürümünde. shsh kaydı ile ipsw dosyasnı seçiyorum. uncover dan generator kodunu da ayarladım fakat recovery mode giriyor.
Sonra restore failed diyor. sebebi ne olabilir ?

ermenuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba iyi günler dilerim. ios sürümüm 13.2.3. Telefonum da aktif olarak jailbreak mevcut. Yalnız ios 13 de durmak istemiyorum bazı nedenlerden dolayı. Bu yüzden sürüm düşürme işlemlerini yapmak istiyorum. Elimde 12.0.1 ile 12.1 shsh blobları mevcut. 13.2.3'den bu sürümlere düşürme işlemini gerçekleştirebiliyor muyuz acaba bilgi verirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba iyi günler dilerim. ios sürümüm 13.2.3. Telefonum da aktif olarak jailbreak mevcut. Yalnız ios 13 de durmak istemiyorum bazı nedenlerden dolayı. Bu yüzden sürüm düşürme işlemlerini yapmak istiyorum. Elimde 12.0.1 ile 12.1 shsh blobları mevcut. 13.2.3'den bu sürümlere düşürme işlemini gerçekleştirebiliyor muyuz acaba bilgi verirseniz çok sevinirim. teşekkürler.
IOS 13 sep sürümü IOS 12 ile uyumsuz olduğu için geriye dönüş imkansız...

Istanbul37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba
ios sürümüm 12.4 Telefonum da jailbreak mevcut.İos 10.3.3 sürümüne düşürme işlemi yapmak istiyorum.Elimde shsh kayıtları mevcut değil.
Bu sürümlere düşürme işlemi gerçekleştirebiliyor muyuz acaba bilgi verirseniz çok sevinirim.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@kanarya214 cihazınız A7 bir cihazsa 10.3.3'e dönebilirsiniz (iPhone 5s, iPad Air gibi). Onun dışında hiçbir model şu anda SHSH kaydı da olsa 10.3.3'e dönemiyor.

Srcao

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba,
6s+ icloud aktivasyonu sorulan temiz cihaza buradaki adımları kullanarak jailbreak yapabilir miyim?

grad55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba benim iphone 8 plus telimde ios.11.3 yüklü ,telefonumun 13.1.3 shhs2 kayıtlarını almıştım fakat şimdi nasıl sürüm yükselteceğimi bilmiyorum epey araştırdım çok farklı şeyler yazıyor futurestore,3 utools ile yapabilirsin filan yazıyor ve de shhs2 kayıtlarının içinde 3 apnonce 1 tanede noaponce var hangisi ile yükleyeceğimi bilmiyorum.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba benim iphone 8 plus telimde ios.11.3 yüklü ,telefonumun 13.1.3 shhs2 kayıtlarını almıştım fakat şimdi nasıl sürüm yükselteceğimi bilmiyorum epey araştırdım çok farklı şeyler yazıyor futurestore,3 utools ile yapabilirsin filan yazıyor ve de shhs2 kayıtlarının içinde 3 apnonce 1 tanede noaponce var hangisi ile yükleyeceğimi bilmiyorum.
Neden yükseltiyorsun ki
Ayrıca cok korkulacak bisey yok yanlış bisey yaparsan her sürüme jailbreak yapabilirsin chacra1n ile

grad55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Neden yükseltiyorsun ki
Ayrıca cok korkulacak bisey yok yanlış bisey yaparsan her sürüme jailbreak yapabilirsin chacra1n ile
apple watch 11 sürümü ile kabul etmiyor kullanılmıyor maalesef

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar shsh kayıtlarım var ben 13.3 güncellemek istiyorum ancak ipsw dosyası olarak sadece internetten 13.3.1 indiriliyor nasıl geçecem 13.3 e
Mesaj düzenlendi:

nonce ayarladım adımların hepsini tek tek uyguladım ancak böyle bir hata aldım bir türlü beceremedim. irestore ile süürüm yükseltemedim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar shsh kayıtlarım var ben 13.3 güncellemek istiyorum ancak ipsw dosyası olarak sadece internetten 13.3.1 indiriliyor nasıl geçecem 13.3 e
Mesaj düzenlendi:

nonce ayarladım adımların hepsini tek tek uyguladım ancak böyle bir hata aldım bir türlü beceremedim. irestore ile süürüm yükseltemedim
ipse.me sitesinden cihazına uygun istediğin surumu indirilebilmesi konu basındaki ilk gönderini oku lütfen

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bebkah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 13
Herkese merhaba, ben iphone 13 ios 16.1 sürümü kullanıyorum telefonumda jailbreak yok, 16.3 sürümüne geçiş yapmak istiyorum. Telefonuma uygun shsh dosyasını blobsaver programı ile aldım konudaki rehberde hangi adımlardan başlamam gerekiyor ? Yardımcı olursanız sevinirim pek bilgim yok.

Tips
Tips
Üst Alt