Neler yeni

FutureRestore Şimdilik Kullanmayın

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
1 ay önce iPhone 6S cihazımı, iOS 12.2 sürümüne restore ettim. (FutureRestore)

Sorunsuz çalışıyor. Bilgi vermek istedim.

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
12.2 den 12.4 e gecilebiliyor galiba. Gecen arkadaslar jb den memnun mu? Tweak ler calisiyor mu?
Tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
12.2 den 12.4 e gecilebiliyor galiba. Gecen arkadaslar jb den memnun mu? Tweak ler calisiyor mu?
Tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
geçiliyor, tweakler çalışıyor mu? evet çalışan çoğunlukta, konuları takip etmeniz gerekli, yabancı kaynaklarda reddit gibi yerlerde listeler paylaşılıyor çalışıp çalışmayanların mesela, cihaza göre de değişiklik gösteriyor.

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4 den 12.2 ye dönmek istiyorum.Kayıtlarım var. 7+ kullanıyorum 12.4 de çok kasıyor . Touch ıd ve parola sorunu yaşamadan 12.2 ye dönme şansım varmı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih2626

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s kullanıcısıyım. İos 12xx sürümlerinin hepsinin shsh kayıtları var. Parmak izi şifre olmadan dönebilme imkanım varmı 12.4 sürümünden

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Eğer şifre veya Touch ID kullanmayacaksanız herhangi bir iOS 12 sürümüne kayıtlarınızla dönebilirsiniz. Fakat şifre ve Touch ID kullanacaksanız 12.2’ye dönün.

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende de hiçbir sebep yokken kasma sorunu ortaya çıktı acilen 12.4 den kurtulmam lazım. 12.2 mi iyi diyorsunuz. Daha eskilerin 12 versiyonların sep uyumu var mı

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba cihazım 6s 12.4 jb li. daha önce 11.4.1 jb kullanıyordum. bu sürümden memnun kalmadım. irestore ile 12.4 den 11.4.1 e sorun yaşamadan geri dönüş yapabilir miyim? bilgiler için sağolun.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba cihazım 6s 12.4 jb li. daha önce 11.4.1 jb kullanıyordum. bu sürümden memnun kalmadım. irestore ile 12.4 den 11.4.1 e sorun yaşamadan geri dönüş yapabilir miyim? bilgiler için sağolun.
Sep uyumluluğu yok. İos 12 altına Dönemezsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sep uyumluluğu değişmez.
Merhaba arkadaşlar şuanda ios 12.4 sürümündeyim 12.4 shsh bloblarım var 3utools ile aynı sürüme downgrade yapabilirmiyim ? Face Id çalışırmı ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar şuanda ios 12.4 sürümündeyim 12.4 shsh bloblarım var 3utools ile aynı sürüme downgrade yapabilirmiyim ? Face Id çalışırmı ?
Farklı bir sürüme restore yaptığınızda sep uyumluluğu gerekli. bu işlem içinde 12.2 sep kullanılıyordu ve sorunlu olduğu için parola ve face id etkinleştirildiğinde hali ile 15 gün sonra cihaz elma ekranında kalıyordu.
Aynı sürüme restorede shsh kayıtları yeterli sorunsuz restore yapabilirsin.

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Farklı bir sürüme restore yaptığınızda sep uyumluluğu gerekli. bu işlem içinde 12.2 sep kullanılıyordu ve sorunlu olduğu için parola ve face id etkinleştirildiğinde hali ile 15 gün sonra cihaz elma ekranında kalıyordu.
Aynı sürüme restorede shsh kayıtları yeterli sorunsuz restore yapabilirsin.
Teşekkür ederim

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar ben ios 11.3.1 kullanıyorum iphone 8 plus cihazım future ressore ile ios 12.4 sürümüne yükseltebilirmiyim shsh kayıtlarım var ios 13 den dolayı sep sorunu yaşanır mı touch id yada elmada kalır mı ?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
SEP sorunu yaşarsınız. Şu anda imzalanan tek sürüm 13.1.2 ve onun SEP'i de 12'yle uyumlu değil. Yüklemeye kalksanız bile ya işlem başlamadan ya da işlemin ortasında hata alırsınız.

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
SEP sorunu yaşarsınız. Şu anda imzalanan tek sürüm 13.1.2 ve onun SEP'i de 12'yle uyumlu değil. Yüklemeye kalksanız bile ya işlem başlamadan ya da işlemin ortasında hata alırsınız.
En iyisi 11 de kalmaya devam o zaman telefon bozulana kadar 😄

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos 13.2.2 den 12.4 dönme şansım var mı sep uyumluluğu varmıdır.? Cihaz x

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
herkese hayırlı akşamlar telefonum xs Max iOS 13.3 yüklü maalesef tweakclaner ile temizleyeyim dedim tweakleri sildi respring yaptı telefon açıldı Cydia dışında bütün tweakler silinmişti.telefonu kapatıp tekrar açayım dedim birdahaki açamadım elma logosu geliyor 1 dakikadan fazla kalıyor ekranda kapanıp tekrar geliyor.bütüm sürümlerin shsh2 kaydı var acaba aynı sürüme restore edebilirmişim yardımcı olursanız çok sevinirim herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
herkese hayırlı akşamlar telefonum xs Max iOS 13.3 yüklü maalesef tweakclaner ile temizleyeyim dedim tweakleri sildi respring yaptı telefon açıldı Cydia dışında bütün tweakler silinmişti.telefonu kapatıp tekrar açayım dedim birdahaki açamadım elma logosu geliyor 1 dakikadan fazla kalıyor ekranda kapanıp tekrar geliyor.bütüm sürümlerin shsh2 kaydı var acaba aynı sürüme restore edebilirmişim yardımcı olursanız çok sevinirim herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum
*** kullanmamalıydın...

Geliştiricisi ile iletişim sağlayın belki yardımcı olabilir size...

Elmada kalan ilk siz değilsiniz bu araç ile

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
14.3 e imzalar kapalı olduğu devrede profil indirmek sonrasında iosun kendisini güncellediği şekilde geçtim.

14.3 ten shsh kayıtlarımın olduğu tüm alt 14.xx lere geçebilirmiyim veya hangilerine geçebilirim. Maceraya girmek istemiyorum

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
14.3 e imzalar kapalı olduğu devrede profil indirmek sonrasında iosun kendisini güncellediği şekilde geçtim.

14.3 ten shsh kayıtlarımın olduğu tüm alt 14.xx lere geçebilirmiyim veya hangilerine geçebilirim. Maceraya girmek istemiyorum
eğer shsh2 kayıtların varsa geçebilirsin ben en son dün akşam denedim gayet stabil çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt