Neler yeni

Future Restore

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 7 plus ios 11.3.1 jailbrekli telefonum, ios cleaner 11 ile silmek isterken işlemleri hallettim fakat yeniden başlatınca apple logolu yükleme ekranında bar bi müddet ilerledikten sonra kalıyor öylece. Hard reset attım yeniden fakat aynı. Future Restore yapmaya çalıştım daha öncesinde yapmıştım fakat error code:20 hatası verdi. Anladığım kadarıyla olması gereken apnonce değeri ile telefonun apnonce değeri farklı gösteriyor. Nasıl çözerim?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 7 plus ios 11.3.1 jailbrekli telefonum, ios cleaner 11 ile silmek isterken işlemleri hallettim fakat yeniden başlatınca apple logolu yükleme ekranında bar bi müddet ilerledikten sonra kalıyor öylece. Hard reset attım yeniden fakat aynı. Future Restore yapmaya çalıştım daha öncesinde yapmıştım fakat error code:20 hatası verdi. Anladığım kadarıyla olması gereken apnonce değeri ile telefonun apnonce değeri farklı gösteriyor. Nasıl çözerim?
Daha önce future restore yapmış mıydınız?
Future restore yapanlar iOs Cleaner ile elmada kalıyormuş.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hay aksi yaa yapmıştım
Daha önce future restore yapmış mıydınız?
Future restore yapanlar iOs Cleaner ile elmada kalıyormuş.
Mesaj düzenlendi:

Apnonce değerlerini eşleştirdiğim takdirde çözülecek ama nasıl eşleştireceğim
Mesaj düzenlendi:

El atsanız arkadaşlar acele de

Son düzenleme:

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yükleme ekranı baya bekleyince ilerliyor gıdım gıdım bu nasıl oluyor peki ? Bir yere kadar hızlı gidiyor ardından gıdım gıdım gidiyor
Geçmiş olsun 12.0.1 tecrübeyle sabit

makinist76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla bendede sıkıntı oldu futurerestore ile yapayım dedim apnonce hatası ile karşılaştım.12.0.1 geçtim.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla bendede sıkıntı oldu futurerestore ile yapayım dedim apnonce hatası ile karşılaştım.12.0.1 geçtim.
Şuan bar %99 gibi yaklaşık 1 saat bekledim o ekranda bar milim kaldı dolmasına sence artık beklemeyip 12.0.1 e mi geçsem :/

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Geçmiş olsun iOS claner Benide yakmıştı 12.0.1 güncelledim

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
hay aksi yaa yapmıştım
Geçmiş olsun...
Keşke iOs Cleaner konusunu iyice okusaydınız. :/
Ne yazık ki konuyla daha önce ilgilendik,ama çözümünü bulamadık.O yüzden tüm aynı sürüme restore konularında (iOs Cleaner'de buna dahil) future restore yapanların elmada kalacağını belirttik.Şuanda sisteminiz neyi nereye koyacağını bilmiyor.Yani şuanda kafası karışmış durumda diyebiliriz.Yükleme ekranında 1 yılda bekleseniz sonuç değişmez.Aynı sürüme restore olayında tweakler %99 olarak cihazı jbden kurtarır ama kalıntılar bırakır.Future Restore işin içine girince çok daha karmaşıklaşıyor.
Yani eğer aynı sürüme restore yapmayı başabilseydiniz bile jailbreak yapamayabilirdiniz o cihazda.
Sadece saurik'in Cydia Eraser tweaki (iOs 10.3.3'e kadar destek veriyor) cihazı %99.9 oranında jbden temizler.

Beklemenize gerek yok,cihazı dfu moda alıp iOs 12 ile tanışma vaktiniz geldi...

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
kardeş iphone 7 cihaz maalesef nonce ayarlasanda 11.3.1 onu geçtim11.4.1 i bile yükleyemezsin son imzalı sep maalesef iphone 6s ve sonrası için ios 11 futurerestorede hata veriyor. Mecburen ios 12 ye geçeceksin

Tips
Tips
Üst Alt