Neler yeni

Fugu14 A12+ Cihazlar Jailbreak Hakkında

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Üstadlar bendede öyle kapanıp açılınca jb gidiyo ve altstore ile pcsiz imzalayamiyom 7 gün sonra imza gidiyor ya rprovision da hesaba girince hata veriyor 7 günde 1 PC ile tekrar aynı işlemi yapmak zorunda mı kalacam
Ben ReProvision reborn u yüklerdim uncover a imza uzattı fakat telefondan altstore silindi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selenay7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Untether mi degilmi bilgi verebilecek varmi ? kapatip acilinca gidiyormu ?

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Reis ben rprvison hesab girme yerinde doğruda giriyom su hatayı veriyor
İstersen birde Dan uygulamaya özgü parola oluşturarak dene .belki o şekilde olabilir

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
İstersen birde Dan uygulamaya özgü parola oluşturarak dene .belki o şekilde olabilir

Onuda denedim Apple uygulama şifre desteklemiyor hatası veriyor ingilizce, başka imzalama aracı var mı PC siz bildiğiniz ?

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Onuda denedim Apple uygulama şifre desteklemiyor hatası veriyor ingilizce, başka imzalama aracı var mı PC siz bildiğiniz ?
Ext3nder vardı ama halen çalışıyormu bilmem

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Ext3nder vardı ama halen çalışıyormu bilmem

Repo linkini atarmisin reis eve gecince denim evde pc yok millete yalvariyon minnet ediyolar verene kadar pc yi ondan muhtaç olmak istemiyom kimseye

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
AltStore’ye girdiğimde böyle bir yazı çıkıyor. 15.1 sürümüne Fugu14 destek verecek mi? Telefonları güncellemek gerekir mi? Şuan 15.1 imzası açık. Bilgisi olan var mı?

Ekli dosyalar

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Repo linkini atarmisin reis eve gecince denim evde pc yok millete yalvariyon minnet ediyolar verene kadar pc yi ondan muhtaç olmak istemiyom kimseye
İmza için “ReProvision reborn” çalışıyor.gerçi unc0ver ın imzası Bitse de Untether in imzası bitmiyor.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
İmza için “ReProvision reborn” çalışıyor.gerçi unc0ver ın imzası Bitse de Untether in imzası bitmiyor.

Untetherin imzası bitmiyor mu hocam ReProvision reborn calismiyo bende

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Untetherin imzası bitmiyor mu hocam ReProvision reborn calismiyo bende
Bende 10 günden beri süresi dolamadı.ReProvision reborn niye çalışmadı ki benim sürüm 14.4 1 hafta önce yükledim gayet güzel çalışıyor.ayrıca unc0ver sürümümü de 7.0.2 yaptım belki Untether onun İçin imza devam ediyordu

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Bende 10 günden beri süresi dolamadı.ReProvision reborn niye çalışmadı ki benim sürüm 14.4 1 hafta önce yükledim gayet güzel çalışıyor.ayrıca unc0ver sürümümü de 7.0.2 yaptım belki Untether onun İçin imza devam ediyordu

bu diğer ReProvision değil herhalde yada güncellenmiş şimdi denedim imzaladi normalde hata veriyor du giriş yaptım da çok teşekkür ederim sağolasın

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu diğer ReProvision değil herhalde yada güncellenmiş şimdi denedim imzaladi normalde hata veriyor du giriş yaptım da çok teşekkür ederim sağolasın
Rica ederim

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bilginiz olsun , sürümü 14.3 ve altı olanlar , fugu14 ü manuel yüklemesi lazım. Yoksa untedhered olmuyot jb . Şu an için Altstore destek vermiyor bu sürümlere ...

Man
Arkadaşlar bilginiz olsun , sürümü 14.3 ve altı olanlar , fugu14 ü manuel yüklemesi lazım. Yoksa untedhered olmuyot jb . Şu an için Altstore destek vermiyor bu sürümlere ...

manuel nasıl yükleniyor kardeş

Tips
Tips
Üst Alt