Neler yeni

Fugu14 A12+ Cihazlar Jailbreak Hakkında

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
untethered için ayrıca bir araç yayınlanacak o zaman, admin arkadaşlar bi açıklama yapacak inşallah.

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Ben unc0ver yükleyemedim hala. Yukarıdaki hatayı veriyor. Altstoreye bakıyorum 1.4.8 versiyonu. Ama yükleyemedim bir türlü. Sorunun nereden kaynaklandığını bulabilen var mı?

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
IMG_0699.PNGIMG_0700.PNG
Bende biraz önce yükledim, İl olarak win 11 kurulu pc alt store icould ve itunes kurdum, antivürüs kapalı olması ve telefonun bilgisayara bağlı olması lazım alstoreyi telefona kurdum çalıştırıp hesap bilgilerimi girdim, uncover.dev sitesinden "Open in Altstore" kısmına tıklayıp fugu14 kuruluyor, fugu14 ten untetheret instal seçilip yükleniyor, yükleme yapılıyor, ardından fugu14 e girince install uncover seçilip yüklenince uncoverden jeilbreak yapılıyor.Ben bu şekilde yaptım.

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
evet, önemli olan telefona altsore un en son sürümünü kurmak, bütün işlem telefon üzerinde yapılıyor

GWYNBLEIDD

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende buradan sonra ilerlemiyor
Mesaj düzenlendi:

Bendeki sürüm bu.
Telefondan Alstore uygulamasini kapat. Daha sonra telefon ile bilgisayarin baglantisini kes. PC’de ki altstore uygulamasinida kapat. Daha sonra telefonu bi daha bilgisayara bagla, alstore uygulamasini pc uzerinden manuel olarak bi daha aç. Daha sonra telefondan alstore uygulamasini acarak install a basmayi dene.

biraz karisik bir anlatim oldu ama bu sekilde cozulmesi lazim.

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekli dosyayı görüntüle 19089Ekli dosyayı görüntüle 19090
Bende biraz önce yükledim, İl olarak win 11 kurulu pc alt store icould ve itunes kurdum, antivürüs kapalı olması ve telefonun bilgisayara bağlı olması lazım alstoreyi telefona kurdum çalıştırıp hesap bilgilerimi girdim, uncover.dev sitesinden "Open in Altstore" kısmına tıklayıp fugu14 kuruluyor, fugu14 ten untetheret instal seçilip yükleniyor, yükleme yapılıyor, ardından fugu14 e girince install uncover seçilip yüklenince uncoverden jeilbreak yapılıyor.Ben bu şekilde yaptım.
[/QUOTE
Windows 7'de yapılabiliyormu?

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Orjinal kabloyla bağlayın, Antivirüs var ise kapat uncoveri direk karantinaya alıyor ve yüklama başarısız oluyor.

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Altstore da Wind 10 yazıyor ama ben Win 11 de kurdum, altsore 10 dan düşük işletim sisteminde çalışmaz muhtemelen, denemek lazım.

Ekran görüntüsü 2021-10-29 195342.png

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Evet bende şuanda 14.4 12 pro max jailbreak yaptım. Binans içğn jailbreak uyarısını kaldıran tweak var mı? Şuan sadece uyarı veren o kaldı. Libety flyjb işe yaramadı. Başka varmı?

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet bende şuanda 14.4 12 pro max jailbreak yaptım. Binans içğn jailbreak uyarısını kaldıran tweak var mı? Şuan sadece uyarı veren o kaldı. Libety flyjb işe yaramadı. Başka varmı?
Windows7 32bit ile yapılabilirmi arkadaşlar?

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
öğretici var, yapamayan var ise.

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yahu bir kişide şunu türkçe anlatmıyo.bütün videolar yabancı.Kafayı yiycem

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Gerçekten çok bilgim olmamasına rağmen çok kolay jb yaptım.zaten unc0ver sitesini açınca AltStore da adım adım tarif ediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ve şu ana kadar 10 yıldan bu yana kullandığım en hızlı ve stabil jailbreak. İnanılmaz iyi.Bu Alman gerçekten tam bir Alman disiplini ve kalitesi ile yapmış bu işi.

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Untether kısmı hakkında bilgisi olan var mı, ayrı bir araç mı yayınlanacak acaba ?

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bilginiz olsun , sürümü 14.3 ve altı olanlar , fugu14 ü manuel yüklemesi lazım. Yoksa untedhered olmuyot jb . Şu an için Altstore destek vermiyor bu sürümlere ...

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Telefon kapanınca jailbreak gidiyor. Sonra imzasız ipa gibi yüklenmiyor tekrardan bilgisayar bağlamak gerekiyor. Unterhered olmuyor. Telefon kapanınca gitmeyen şekilde yapabilen var mı?

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Üstadlar bendede öyle kapanıp açılınca jb gidiyo ve altstore ile pcsiz imzalayamiyom 7 gün sonra imza gidiyor ya rprovision da hesaba girince hata veriyor 7 günde 1 PC ile tekrar aynı işlemi yapmak zorunda mı kalacam

Tips
Tips
Üst Alt