Neler yeni

Fugu14 A12+ Cihazlar Jailbreak Hakkında

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Merhaba
Fugu14 A12+ cihazlar için jailbreak çıktı diye haberler var.Bununla ilgili bilgisi olan veya jailbreak yapan arkadaşlar varmı?Varsa bilgi paylaşırmısınız.

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende merak ediyorum. Neden Türkce bir anlatım yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abidin0671

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yaptım macos gerekiyor biraz teferruatlı bi kaç sorun var bence güncellenmesini bekleyin

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yaptım macos gerekiyor biraz teferruatlı bi kaç sorun var bence güncellenmesini bekleyin
Selamlar. Mac var. 12 pro max için kullanmayı düşünüyorum. Vaktiniz varsa Türkçe anlatımının yer aldığı bir konu bir çok kullanıcıya faydalı olacaktır.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Support all arm64 e devices diyo yayınlayan kişide , malesef pek anlamiyom ondan soruyorum kusuruma bakmayın üstadlar, bu iPad 11 3. Nesil M1 işlemci de arm64 sınıfına mi giriyor yoksa

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Admin arkadaşlar merhaba .fugu 14 artık uncover ile birlikte indirilebilen sürümü çıkmış. Şu anda dev hesabı alabiliyoruz.

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 11 14.3 sürümüne untedhered JB yapabiliyorumuyuz ?

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar Merhaba
Fugu14 A12+ cihazlar için jailbreak çıktı diye haberler var.Bununla ilgili bilgisi olan veya jailbreak yapan arkadaşlar varmı?Varsa bilgi paylaşırmısınız.
slm Arkadasim evet suan bizzat denedim jailbreak oldu öncelikle altstoreyi iphone 12 pro ios 14.5.1 cihazima kurdum sonra safari üzerinden unc0cer.dev adresinden 7.0.1 ipayi kurdum kurulumu yaptim cok basit bir sekilde 2dk bile sürmedi jailbreak yapmam.

Ekli dosyalar

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm Arkadasim evet suan bizzat denedil jailbreak oldu oncelikle altstoreyi iphone 12 cihazima kurdum sonra safari üzerinden unc0cer.dev adresinden 7.0.1 ipayi kurdum kurulumu yaptim cok basit bir sekilde 2dk bile sürmedi jailbreak yapmam.
Slm dostum bunu Windows PC ile mi yaptın acaba

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm dostum bunu Windows PC ile mi yaptın acaba

Evet pc ile altstoreyi yükledim sadece sonrasında ise Unc0ver 7.0.1 yeni çıkan versiyonu kurdum hepsi bukadar

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. 12 pro max 14.4.2 ben de mac kullanarak jb işlemini tamamladım sorunsuz bir şekilde. Bilginize. İyi forumlar herkese.

Vigivan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
slm Arkadasim evet suan bizzat denedim jailbreak oldu öncelikle altstoreyi iphone 12 pro ios 14.5.1 cihazima kurdum sonra safari üzerinden unc0cer.dev adresinden 7.0.1 ipayi kurdum kurulumu yaptim cok basit bir sekilde 2dk bile sürmedi jailbreak yapmam.
Hocam teşekkür ediyorum A12 14.4 tabletime kurdum aynı şekilde. Eminim benim gibi bekleyen bir çok kişi vardır bu şekilde rahatlıkla kurabilirler.

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Altstore indirme linkini atarmisin hocam bende denim bi , şu işaret bende çıkmıyor bir türlü normal açıyor altsigneri
Arkadaşım öncelikle altstoreyi pcye yükleyeceksin sonra cihazini pcye bağlayıp altstoreyi kuracaksin altstore kurulumu formda var diye hatırlıyorum

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Arkadaşım sorunun tam olarak neden kaynaklandığını anlamadım kusura bakmayın :(
Az önce o sorunuda hallettim de uncover i indirip IPA olarak altstroden kurdumda fugu 14 de başarılı şekilde yüklendi ama uncover yuklenmiyo neden kaynaklanıyor çözemedim bir türlü :(

Ekli dosyalar

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ekran görüntüsü 2021-10-29 161850.png
Alt store 1.4.7.0 en günceli diyor uygulama 1.4.8 linki var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt