Neler yeni
  • UYARI

Jailbreak Sorunlarında İlk Bakılacak Konu.
    Jailbreak Sorunu Yaşıyorsanız Konu Açmadan Önce Mutlaka Aşağıdaki Linkten Konuyu İnceleyin!!
    Daha Fazla Bilgi

Fotoğraflar internetle bile açılmıyor

05mete05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.0
Merhaba. Fotoğraflarım iclouda kaydolmuş sanırım görüntü net değildi fotoğraflara girdiğimde.

O yüzden ayarlardan iphone’da en iyi depolama seçeneğini indir ve özgünleri tut olarak değiştirdim. Gece boyu ekran kilidini ve wifiyi açık tuttum ama sabaha fotoğraflar inmemişti.

Bir fotoğrafı instagram veya whatsapptan paylaşmak istediğimde de yuvarlak dönüp duruyor.

Ne yapabilirim ?

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Merhaba. Fotoğraflarım iclouda kaydolmuş sanırım görüntü net değildi fotoğraflara girdiğimde.

O yüzden ayarlardan iphone’da en iyi depolama seçeneğini indir ve özgünleri tut olarak değiştirdim. Gece boyu ekran kilidini ve wifiyi açık tuttum ama sabaha fotoğraflar inmemişti.

Bir fotoğrafı instagram veya whatsapptan paylaşmak istediğimde de yuvarlak dönüp duruyor.

Ne yapabilirim ?
Başka bir wifi deneyebilirsiniz.
İcloud sitesinden bilgiler duruyor mu bakabilirsiniz.
Duruyorsa icloud sitesinde yer alan tüm bilgilerinizi tekrar bilgisayara alıp Cihaziniza daha hızlı bir şekilde aktarım yapabilirsiniz

Aslında dönen kısım biraz beklenince açılması lazım wifi ile olmuyorsa başka wifi deneyin.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.4
Ben de iCloud Fotoğraflar kullanıyorum ve bu ağınızın hızına ve arşivinizin büyüklüğüne göre de değişebiliyor. Mümkünse bağlantı hızı iyi bir WiFi'a bağlı kalın (Tek bir fotoğraf içinse hücresel bağlantıyı kullanabilirsiniz), telefonu da şarja takıp bir kenara bırakabilirsiniz (Gece boyu değil tabi, telefonu kullanmazken). Kendisi arka planda halledecektir indirme işlemini. Bu bazen 2-3 gün bile alabiliyor, bu nedenle tek yapmanız gereken beklemek.
Alternatif olarak önceki mesajda söylendiği gibi, önce arşivinizi bilgisayara indirip telefondan iCloud Fotoğraflar'ı kapatarak bilgisayardan senkronize edebilirsiniz. iCloud Fotoğraflar'ı kapatmadan iTunes, fotoğrafları senkronize etmeye izin vermiyor maalesef.

Üst Alt