Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar kameranın siya kenarlarını kaldırmak için bi tweak vardı ismini hatırlayamdım hatırlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Buyur kardeşim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Eyvallah çok teşekkür ederim on numara oldu yükledim

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Watuside tek tık çift tık olayında seçtiğim kişilere çift mavi olmasını istiyorum ama olmuyor şehir dışına gidecem bi kaç kişi dışında görsün istemiyorum ayarlardan nasıl yapmak lazım sizinkinde ayar görüntüsünü atmanız mümkünmü

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Watuside tek tık çift tık olayında seçtiğim kişilere çift mavi olmasını istiyorum ama olmuyor şehir dışına gidecem bi kaç kişi dışında görsün istemiyorum ayarlardan nasıl yapmak lazım sizinkinde ayar görüntüsünü atmanız mümkünmü

Mavi tik gönderilmesini istediğin kişinin Hakkında bölümünden ayarlayabilirsin.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mavi tik gönderilmesini istediğin kişinin Hakkında bölümünden ayarlayabilirsin.
Denedim olmuyo iletide çift tıkı kapadım dediğin gibide yaptım olmuyo ondan sordum

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Denedim olmuyo iletide çift tıkı kapadım dediğin gibide yaptım olmuyo ondan sordum

Watusi henüz WhatsApp 2.19.61 sürümü için güncellenmemiş. Güncelleme aldığı zaman tekrar kontrol edin.

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı şu anda 12.2 kullanıyorum ve imzası kapanan alt sürümüne geçmek istiyorum acaba böyle bir şey yapılabilir mi ? (Bu arada jb ve ios konularına pek hakim değilim)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı şu anda 12.2 kullanıyorum ve imzası kapanan alt sürümüne geçmek istiyorum acaba böyle bir şey yapılabilir mi ? (Bu arada jb ve ios konularına pek hakim değilim)
Sürümünüzde kalın downgrade yapamazsınız.
12.2 jb bekleyin.

hknkzn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ben bu tweakleri satın aldım şimdi Chimera Dayım packix dan tekrar satin almam isteniyor,bunun çözümü yok mu acaba?

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben bu tweakleri satın aldım şimdi Chimera Dayım packix dan tekrar satin almam isteniyor,bunun çözümü yok mu acaba?
Tweakleri satın aldığınız mail hesabı ile packix e giriş yapın cihazınızı repo ile eşleyin.olması gerek.

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaslar bilgisayarinda football manager mobile 2019 ipa dosyasi olan birisi dosyani torrente cevirip linkin ata bilirmi rica etsem nerden indirdiysem inmiyor internetde zayif surum 11.3.1

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Telefonun kilidini actigimda status barda wi-fi yazisi 5 saniye gorundu sonra kayboldu bu neden olmustur anlami ne bilen varmi. Ruyamiydi telefonum hala jb li sandim bi an

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar. Telefonun kilidini actigimda status barda wi-fi yazisi 5 saniye gorundu sonra kayboldu bu neden olmustur anlami ne bilen varmi. Ruyamiydi telefonum hala jb li sandim bi an

Bende de olmuştu zamanında buraya konu açmıştım saolsunlar yardımcı olmuşlardı bu WiFi simgesi hattın çekmediği veya az çektiği yerde WiFi ile aramanın aktif olduğunu belirtiyor Türkcell ve Vodafone de varmış sadece bu özellik

Cetin1972

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Önce electra jailbreak yaptim ios 11 cihazima ondan sonra sileo geldi ve duzgun calismiyordu.
Bende uncover indirip rootFs yaptim 3-4 kere sonra uncoverdan jailbreakladim cihazi. Ne cydia calisiyor ne tweakler. 1 tane ecslipse dark mod bide zepellin indirmeyi basarabildim sonra tweakler ayarlarda gozukmemeye basladi. Sonra cydia ya girip ordan silmek istedim ama cydia ya giremiyorum atiyor.. suan 11.4.1 e
Saglikli jailbreak yapmamin yolu varmi ? Twitterda jake e sordum bana rootFs yapmami onerdi tekrardan. Sizede sormak istedim...

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Cetin1972 unc0ver ile restore rootfs ile sorunların düzelmedi ise succession restore kullanabilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Onu nasil temin edebiliriz hocam ?

Tips
Tips
Üst Alt