Neler yeni

Font ShadowXI (Anemone)

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kullandiginiz herhangi bir font a golge eklemek isteyenler icin yapilmistir.Anemone ile uygulanmalidir.

Deb dosyasini kurup Anemone ile aktif etmeniz yeterlidir.

İstenirse site reposunda paylasilabilir. :)

Ekli dosyalar

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Kullandiginiz herhangi bir font a golge eklemek isteyenler icin yapilmistir.Anemone ile uygulanmalidir.

Deb dosyasini kurup Anemone ile aktif etmeniz yeterlidir.

İstenirse site reposunda paylasilabilir. :)
Hocam merhabalar hangi temayı kullanıyorsunuz. Applicationlarin ovalliği çok hoşuma gitti acaba orjinal app logolari bozmadan bu ovalligi vermek mumkun mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu tip konuları, Tema | Paylaşım | İstek forumuna açalım lütfen. Düzenlemeleriniz yapıldı.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@volcy123
Yukardaki.deb Dosyasına kendi adını yazmışsın , peki bu .deb dosyası sanamı ait yada hangi repodan indirdin ?

JailbreakTR

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@volcy123
Yukardaki.deb Dosyasına kendi adını yazmışsın , peki bu .deb dosyası sanamı ait yada hangi repodan indirdin ?

JailbreakTR
Kendimin olusturdugu bir deb dosyasi yani linteki hersey bana ait , biryerden (ç)alinma degil.
Mesaj düzenlendi:

Hocam merhabalar hangi temayı kullanıyorsunuz. Applicationlarin ovalliği çok hoşuma gitti acaba orjinal app logolari bozmadan bu ovalligi vermek mumkun mu

Ace ios 11 ismi temanin.Tema icinden AE yi cikartip ayriyetten uygularsaniz istediginiz gibi olacaktir.

farukfar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
o deb dosyası klasik iOS 6'daki yazı fontu gölgelendirme kodları içermektedir sadece hatta font devre dışı bırakılmış.
iOS 6 görünümü,

IMG_0345.PNGIMG_0346.PNGIMG_0347.PNG

Son düzenleme:

farukfar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Kodlamayi ben yaptim diye birsey yazdigimi hatirlamiyorum.Millet kullansin diye kendim ayiklayip deb olarak paylastim, olay bundan ibaret. ;)
size kötü bir şey demek istemedim paylaşım yapmışsınız ne güzel, konu konuyu açıyo, ben iOS6 temasını çok beğeniyorum sadece orada kullanılan yazı gölgelendirme kodu olduğunu söyledim. faydalı bir paylaşım yapmışsınız bence.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kendimin olusturdugu bir deb dosyasi yani linteki hersey bana ait , biryerden (ç)alinma degil.
Mesaj düzenlendi:

Ace ios 11 ismi temanin.Tema icinden AE yi cikartip ayriyetten uygularsaniz istediginiz gibi olacaktir.
Ace ios 11 i kurmama rağmen anemone de çıkmadı neden olabilir acaba. Çok hoşuma gitmişti tema

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ace ios 11 i kurmama rağmen anemone de çıkmadı neden olabilir acaba. Çok hoşuma gitmişti tema
/Library/Themes klasorunu bir kontrol edin Tema dosyalari orada var ise respring yapip anemoneyi tekrar acin.

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cydia dan Classic iOS diye aratin cikacaktir.Tema yapimcisi Axel4.

farukfar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İos 6 temasini ios 11 icin nerden indirebiliriz
iOS 8 ve 9'a Önder AZAZİ ile beraber derleyip güzel bir çalışma yapmıştık en son ios 9'a sorunsuz bir klasik tema yaptık. iOS 10 jb hiç kullanmadım, 9'dan 11'e geçtim, 11'de tam anlamıyla test edemedim ufak tefek sıkıntılarını düzelttim ve tek kendim kullanıyorum, *.deb dosyası olarak değilde *.rar'lı olarak upload edeyim, /Library/Themes/ klasörüne Örneğin WinSCP programı yada kendi kullandığınız başka programlar ile atarsınız.

Link:

Başlıca tema'nın özellikleri

• iOS 6 Klasik Font
  • 5 Adet iOS 6 Duvar kağıdı (/Library/Wallpaper/iPhone/ Klasörünün içerisinde atın)
  • Klasik Badge (Bildirim rozeti)
  • Klasik Klasör görüntüsü
  • Sinyal ve Wifi
  • Klasik Dock
  • LTE yazısının yerine 4G

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
iOS 8 ve 9'a Önder AZAZİ ile beraber derleyip güzel bir çalışma yapmıştık en son ios 9'a sorunsuz bir klasik tema yaptık. iOS 10 jb hiç kullanmadım, 9'dan 11'e geçtim, 11'de tam anlamıyla test edemedim ufak tefek sıkıntılarını düzelttim ve tek kendim kullanıyorum, *.deb dosyası olarak değilde *.rar'lı olarak upload edeyim, /Library/Themes/ klasörüne Örneğin WinSCP programı yada kendi kullandığınız başka programlar ile atarsınız.

Link:

• iOS 6 Klasik Font
  • 5 Adet iOS 6 Duvar kağıdı (/Library/Wallpaper/iPhone/ Klasörünün içerisinde atın)
  • Sinyal ve Wifi
  • Klasik Dock
Hocam şuan sorunsuzsa ve dilerseniz repomuza ekleyebiliriz.

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tema repoya eklendimi?
Telefondan indirme işlemi yapıyorum dosyayı iFile görmüyor.

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaslar merhaba bu anemone font degistirme ios 10 da calisiyor mu?

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Link:

• iOS 6 Klasik Font
  • Sinyal ve Wifi
  • Klasik Dock
Bu temayı IOS 10'da deneyen oldu mu?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar konuyu hottlatayım. @Kontrol classic ios temasını kurdum ve temam klasik oldu. @iskeletor anemone ios 10 da eski sürümlerde font yükleyebilirsin. güncellerde calismiyor. 2.1.8.2 ve alt sürümlerde calisiyor.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Selamlar konuyu hottlatayım. @Kontrol classic ios temasını kurdum ve temam klasik oldu. @iskeletor anemone ios 10 da eski sürümlerde font yükleyebilirsin. güncellerde calismiyor. 2.1.8.2 ve alt sürümlerde calisiyor.
Mesajı attığım tarihte denemiştim hocam ama cihazımda kastığı için sildim.
Bu tema 10.2 ve 10.2.1 de çalışıyor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesajı attığım tarihte denemiştim hocam ama cihazımda kastığı için sildim.
Bu tema 10.2 ve 10.2.1 de çalışıyor.

Bu Tema 11.3.1’de sorunsuz çalışıyor...

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
10.2.1'de sorunsuz çalışıyor ama benim cihazımdan dolayı klasör açılışları biraz kasıyor. Malum 1 GB RAM ile anca bu kadar oluyor :)

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt