Neler yeni

FMM 22 Mağaza sorunu

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar Football Manager Mobile 2022 oynayanlar varsa bir yardımcı ola bilirmi ? Mağaza kısmına giriyorum bom boş hiç bir şey gözükmüyor oyun içinde Milli Takım kısmını locall appstore aracılığıyla açmak istiyorum satın alma başarısız yazıyor ne yapa bilirim ?

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ben jailbreak olan bir telefona ayarlardan format attım ne yapmalıyım.Cihaz İphone 6 sürüm 12.5.5 2021 ekimde cihaza jailbreak attım sonra telefon yüklediğim tweaklerden dolayı çok yavaşladı bende cydia yı silemediğim için korkup ayarlardan format attım telefonu açtım ama cydia gitmemiş tekrar jailbreak attım cihaza ama cydia sürekli sorun veriyor ne tweak kurabiliyorum ne de silebiliyorum program dosyaları bile güncellenmiyor lütfen yardım edin

gknskr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar Football Manager Mobile 2022 oynayanlar varsa bir yardımcı ola bilirmi ? Mağaza kısmına giriyorum bom boş hiç bir şey gözükmüyor oyun içinde Milli Takım kısmını locall appstore aracılığıyla açmak istiyorum satın alma başarısız yazıyor ne yapa bilirim ?
Oyunu nereden indirdiniz acaba bende kurmak istiyorum yardımcı olabilir misin acaba ?

Tips
Tips
Üst Alt