Neler yeni

Flex - Premium Yamalar

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunun pro’su mu var?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet var. Locallapstore işe yaramıyor

flowest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gym Plan 'ı yama yapma gibi durum söz konusu olurmu ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kardeşim öncelikle paylaştığın bu patch dosyaları için çok teşekkür ederim. Paylaştığın uygulamalardan 5 ini aktif olarak kullanıyordum. Premium dosyalarını görünce çok sevindim. Sizden başka bir app için ricada bulunacağım. Camscanner bunun da premium patch yapabilir misiniz.
CamScanner uygulamasını satın almak daha faydalıdır, çünkü çok değerli bir uygulamadır

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar. eski telefonum iphone 6 da olan bir flex 3 yamasi artik serverlarda bulunmuyor. eski telefonumda calisan bu yamayi yeni iphone x telefonumdaki flex 3 e aktarmak istiyorum. bir yolu var midir?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Yamalar, var/mobile/Library/Application Support/Flex3 dizinindeki patches.plist dosyasında saklanır. Bu dosyayı diğer cihaza aktarabilirsiniz.

Yararlı bir yama varsa, benimle özelden dosyanızı paylaşın. Flex - Premium Yamalar konuya ekleyelim.

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yamalar, var/mobile/Library/Application Support/Flex3 dizinindeki patches.plist dosyasında saklanır. Bu dosyayı diğer cihaza aktarabilirsiniz.

Yararlı bir yama varsa, benimle özelden dosyanızı paylaşın. Flex - Premium Yamalar konuya ekleyelim.
hemen deniyorum.
eeuuu tinder da boost'u surekli aktif birakiyor 🤭
Mesaj düzenlendi:

dediginiz yerdeki doayayi ifile ile alip mail attim kendime. sonra filza ile yine ayni yola kopyaladim fakat flexte yama kismi bos gozukuyor :/
Mesaj düzenlendi:

simdi sozu gecen basliktaki repodan flex3 beta yi yukledim. patch i gordu fakat calismadi :/ demekki tinderin yeni suruerinde calismiyor. iphone 6 da olan timder versiyonu baya eski.
yardim icin cok tesekkurler. bu arada ozelden meaaj attim hala istiyorsaniz yamayi size ulastirabilirim

Son düzenleme:

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
burayada yüklermisiniz bizde yükliyelim
buyrunn.. ama iphohe x 12.2 de çlaşmadı. .. halihazırda iphone 6 10.2 de çalışır durumda. çalıtırabilirseniz bende yapayım :9

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
buyrunn.. ama iphohe x 12.2 de çlaşmadı. .. halihazırda iphone 6 10.2 de çalışır durumda. çalıtırabilirseniz bende yapayım :9
tşkler bendede çalışmıyor

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hemen deniyorum.
eeuuu tinder da boost'u surekli aktif birakiyor
Mesaj düzenlendi:

dediginiz yerdeki doayayi ifile ile alip mail attim kendime. sonra filza ile yine ayni yola kopyaladim fakat flexte yama kismi bos gozukuyor :/
Mesaj düzenlendi:

simdi sozu gecen basliktaki repodan flex3 beta yi yukledim. patch i gordu fakat calismadi :/ demekki tinderin yeni suruerinde calismiyor. iphone 6 da olan timder versiyonu baya eski.
yardim icin cok tesekkurler. bu arada ozelden meaaj attim hala istiyorsaniz yamayi size ulastirabilirim
Kardeş bu tinder de ne oluki?

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

iphone 6 ios 10.2 telefonumda calisan bi yama. tinder da boost surekli aktif kaliyor
Mesaj düzenlendi:

haaa :) yamayi sordun sandim. arkadas bulma programi. masum tabir

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iphone 6 ios 10.2 telefonumda calisan bi yama. tinder da boost surekli aktif kaliyor
Mesaj düzenlendi:

haaa :) yamayi sordun sandim. arkadas bulma programi. masum tabir
iPhone 6 daki tinder sürümünüz nedir belki ondan çalışmıyordur

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selamlar.. iphone 6 da olan Tinder versiyon 10.13.0

bu yamayı güncel sürüme uyarlamak mümkün mü acaba :/

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@emrak bu Flex 3 beta verdiginiz plist dosyasını nereye atıcam görmesi için programın

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bunu faceapp pro için kullanabilir miyiz? Aylık 24 ₺ istemese satın alacağım ama çok pahalı. Nasıl yapıldığını biri anlatabilirse bende deneyebilirim.

flowest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Şöyle bir uygulama var bu uygulamada video izleyince 1 tane altın kazanıyorsun ve bölümleri 2 saatliğine aktif ediyor.
Flex ile altın kazanmanın oranını artıra bilme imkanımız var mı? Örneğin 1 video izledim 10 altın kazanmak gibi.
Nasıl yapabilirim kodlara baktım fakat bir türlü istediğim yeri bulamadım.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Şöyle bir uygulama var bu uygulamada video izleyince 1 tane altın kazanıyorsun ve bölümleri 2 saatliğine aktif ediyor.
Flex ile altın kazanmanın oranını artıra bilme imkanımız var mı? Örneğin 1 video izledim 10 altın kazanmak gibi.
Nasıl yapabilirim kodlara baktım fakat bir türlü istediğim yeri bulamadım.
Bunun benzeri app var İnstagram reports+ diye ayni işlevi görüyor cydiadan full yapabiliyorsunuz

flowest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bunun benzeri app var İnstagram reports+ diye ayni işlevi görüyor cydiadan full yapabiliyorsunuz
Biliyorum o var fakat bunda gizli hikaye izleme özelliği var reports+ da bu özellik yok.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt