Neler yeni

Filza ile iPhone zil sesi değiştirme (Yöntem)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba iphone zil sesini değiştirme forumda mevcut fakat iPhone Zil Zesi Yapma (iTools) pc üzerinden yapılan bir yöntem bir çoğumuzun elinde bilgisayar olmaya biliyor size mobil filza üzerinden yapılmasını göstereceğim. Zaten bir çoğunuzda hatta %99.99 jailbreak kullanıcısında bu uygulama vardır her neyse reposu üzerinden Cercube Tweakini kurun lütfen şimdi gelelim müzik indirmeye.

İndirmek İstediğimiz müziği açıyoruz
10684

Görsel deki gibi dowloands kısmına basıyoruz ve çıkan kısımda AUİDO ONLY tıklayın lütfen sonra ekranın sağ alt kısmında dowloands kısmından takıp edebilirsiniz indirme bittikten sonra seçenekler kısmına basıyorsunuz ve İMPORT TO LİBRARY seçeneğine tıklıyoruz ve müziklere aktarıyoruz..

Şimdi ki adım bu müziği alıp filzadan gerekli kısma yani /library/ringtones kısmına atacağız öncelikle size nasıl indirdiğimiz dosyayı bulabileceğiz onu anlatacağım..

Filza'ya girin ve alt kısımdaki seçeneklerden yıldız iconlu olana tıklayın ve karşınıza çıkan bölümden Müzik Kütüphanesi seçeneğine basın ve gerekli müziği kopyalayın ve /library/ringtones kısmına atın fakat dosya formatı farklı görünüyordur bunun içinde üzerine basılı tutun ve yeniden adlandırın istediğiniz ismi yazabilirsiniz ben omerzilsesi yapacağım fakat kesinlikle unutmayın omerzilsesi.m4r olmalı sonuna .M4R uzantısını koymanız gerekli bunu da yaptıktan sonra cihaza resping atıp ayarlar zil sesi kısmından görebilirsiniz

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
GarageBand ile daha basit bu kadar uğraşmaya gereği duyuyorum benim fikrim kesme bölme de var yedek alma var telefon sıfırlansa bile yaptığın zil sesleri geri getirilebilir

Son düzenleme:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
GarageBand ile daha basit bu kadar uğraşmaya gereği duyuyorum benim fikrim kesme bölme de var yedekleme alma da var telefon sıfırlansa bile yaptığın zil sesleri geri getirilebilir
Kişiden kişiye değişir ben filza ile çalışmayı daha çok tercih ediyorum genelde

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün ilk defa kurduğum cercube uygulaması ile istediğim müzikleri indirdim fakat import etmeye çalışsam da olmadı. Onun yerine Dosyalar uygulamasına kaydettiğim bazı müziklerin formatını Filza ile .m4r yapıp ikinci seçenek olan GarageBand uygulaması ile açtim ve rahatça düzenleme yaptım. Ardından zil sesi olarak ayarladım. Bu gönderide bahsedilen iki ayrı yol, farklı aşamalarda işime yaradı. Biri olmadan diğerini yapamazdım. Teşekkürler.. @omeraksoy @Samet

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Garageband ios 12 altında çalışmadığı için Filza yöntemi paylaşımına teşekkür ederim

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Resping nasıl atılıyor abi
Mesaj düzenlendi:

Merhaba iphone zil sesini değiştirme forumda mevcut fakat iPhone Zil Zesi Yapma (iTools) pc üzerinden yapılan bir yöntem bir çoğumuzun elinde bilgisayar olmaya biliyor size mobil filza üzerinden yapılmasını göstereceğim. Zaten bir çoğunuzda hatta %99.99 jailbreak kullanıcısında bu uygulama vardır her neyse reposu üzerinden Cercube Tweakini kurun lütfen şimdi gelelim müzik indirmeye.

İndirmek İstediğimiz müziği açıyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 10684

Görsel deki gibi dowloands kısmına basıyoruz ve çıkan kısımda AUİDO ONLY tıklayın lütfen sonra ekranın sağ alt kısmında dowloands kısmından takıp edebilirsiniz indirme bittikten sonra seçenekler kısmına basıyorsunuz ve İMPORT TO LİBRARY seçeneğine tıklıyoruz ve müziklere aktarıyoruz..

Şimdi ki adım bu müziği alıp filzadan gerekli kısma yani /library/ringtones kısmına atacağız öncelikle size nasıl indirdiğimiz dosyayı bulabileceğiz onu anlatacağım..

Filza'ya girin ve alt kısımdaki seçeneklerden yıldız iconlu olana tıklayın ve karşınıza çıkan bölümden Müzik Kütüphanesi seçeneğine basın ve gerekli müziği kopyalayın ve /library/ringtones kısmına atın fakat dosya formatı farklı görünüyordur bunun içinde üzerine basılı tutun ve yeniden adlandırın istediğiniz ismi yazabilirsiniz ben omerzilsesi yapacağım fakat kesinlikle unutmayın omerzilsesi.m4r olmalı sonuna .M4R uzantısını koymanız gerekli bunu da yaptıktan sonra cihaza resping atıp ayarlar zil sesi kısmından görebilirsiniz
Abican bu respingi nasıl atacağız ip7 ios 12

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Resping nasıl atılıyor abi
Mesaj düzenlendi:

Abican bu respingi nasıl atacağız ip7 ios 12
Power module tweakını yükle, denetim merkezine kısayol eklenir. respring yaparsın.

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Power module tweakını yükle, denetim merkezine kısayol eklenir. respring yaparsın.
İos 12 kullanıyorum

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Tone enableri kurdum düzeldi teşekkürler :)
Mesaj düzenlendi:

Şimdide download yapınca uygulama kapanıyor 🤧

Son düzenleme:

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Filza ile ringtones kısmına müziği atıyorum uzantısını .m4r yapıyorum respring yapıyorum ama zil seslerine gelmiyor ?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Filza ile ringtones kısmına müziği atıyorum uzantısını .m4r yapıyorum respring yapıyorum ama zil seslerine gelmiyor ?
Rİngtones değil de başka bir klasör vardı geçen ay yapmıştım hatta ama şimdi bulamıyorum. M4r uzantılı sesi ringtones dizinine atsan da görmüyor dediğin gibi.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Rİngtones değil de başka bir klasör vardı geçen ay yapmıştım hatta ama şimdi bulamıyorum. M4r uzantılı sesi ringtones dizinine atsan da görmüyor dediğin gibi.
Bulursan yazarmısın
Mesaj düzenlendi:

Dostum sorunu çözdüm bigboss tan ToneEnabler tweakini indir sonra müziği library ringtonese at cihazı respringle geliyor

Son düzenleme:

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Filza İle Zil Sesi Yapmaya Çalışıyorum Ama Ringtone Klasörüne Atamıyorum Aşağıdaki Hatayı Alıyorum Çözümü Bilen Yardımcı Olurmu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kişiden kişiye değişir ben filza ile çalışmayı daha çok tercih ediyorum genelde
Ömer Kardeş Benim Aldığım Hata Ne Olabilir Sence?Müziği Ayarlıyorum Adınıda Değiştiriyorum Ama Ringtone Klasörüne Atarken İzniniz Ypk Diyor?? 12.4 8 plus Sorun Ne Sence??

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bulursan yazarmısın
Mesaj düzenlendi:

Dostum sorunu çözdüm bigboss tan ToneEnabler tweakini indir sonra müziği library ringtonese at cihazı respringle geliyor
Dediklerini BendeYaptım Ama Filza İzniniz Yok Uyarısı Veriyo Çözüm Ne Dir Bilgin Varmı!

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Son sürüm ama aktivite olmadı yani satın almadım fakat kalsörü başka yere taşıyıp içine atınca oluyor yani ringtones klasörünü başkakısıma taşıyıp içine arıp geri aynı yere götürünce sorun olmuyo çözümü bulamadım kafama takıldı

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt