Neler yeni

Çözüldü Filza ile ipa veya yeni sürüm unc0ver

dark22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar..
Unc0ver yeni sürüm yüklemek istiyorum ama windowstan yüklerken hata alıyorum, mac bir pcden yüklemek gerekiyormus.
Mac pc bulamadım
Google choreme den yükledim telefon a ama filzadan yükleme gerçekleştirmedi başka birsey mi var anlamadım zip ile açtım sonra nasıl olacak bilemedim size görselden göstereyim anlatamadım sanırım 🙏🏻🙏🏻
Buradan nasıl yüklerim hangisini şeçmem lazım şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar hayırlı akşamlar dilerim..

Ekli dosyalar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Zip değil ipa olarak indireceksiniz dosyayı reprovison aracıyla kurulum yapabilirsiniz. Forum içi aramayla ulaşabilirsiniz.
10057

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Slm begler bu unc0ver son rürümü iphone 7 de calisir mi ?

bende suan B39 yüklü update gerekli mi sizce ?

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Filza yüklü jb li telefona uncover ın kendi sitesinden ipa yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabiilirim.hep arastırın bulun falan yazılmıs. Gizli bişey mi bu? Bir kısaca anlatamaz mı. Ya da anlatn biyer varsa link atabilir mi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Filza yüklü jb li telefona uncover ın kendi sitesinden ipa yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabiilirim.hep arastırın bulun falan yazılmıs. Gizli bişey mi bu? Bir kısaca anlatamaz mı. Ya da anlatn biyer varsa link atabilir mi
Safari linklerini araştırman lazım... Filza ile imzalanmamış uygulama yüklenir ama açılmaz...

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu linkinden cydia dan ReProvision tweakını cihazınıza kurun ve unc0ver kendi sitesinden indirdiğiniz ipa dosyasını ReProvision ile aç diyerek yükleyin.

Tips
Tips
Üst Alt