Neler yeni

FIAT VS WOLKSVAGEN

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Herkese selam öncelikle,

Şu an sahip olduğum araç Fiat Egea 2018 1.3 multijet dizel düz vites urban paketi km'si 52500de sahibinden.com'da 147-148bin civarı

Almayı düşündüğüm araç Wolksvagen Polo 1.4 comfortline dsg bmt (bmt ne dmeek bimiyorum ) 52000binde dizel 185bin

Sizce egea satılıp bu araç alınır mı ya da biraz daha mı beklemeli miyim?

Düşünceleriniz için teşekkürler. Hayırlı günler

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba,
Şimdi öncelikle araç senin ne işine yarıyor buna bir netlik getirmen lazım. Ailen kalabalık ise polo gitmez. Lakin tek kullanıyorsan veya keyfine kullanıyorsan kesinlikle WV geç derim.
Zaten DSG tadını varıp rahatlığına alıştıktan sonra Fiat grubuna lanet okursun :)
Bir dönem 2015 model lineam vardı. Onu sattıktan sonra 1998 model comfort passat almıştım otomatik. Yahu 98 arabanın verdiği keyifi 2015 araba veremez mi? Vermiyor işte.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Eşimle kullanacağım eşim otomatik kullanabiliyor dediğinizi de çok duydum wv grubunun rahatlığı başka :)

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Egea’dan VW’e geçerseniz baya rahat edersiniz geniş bir aile değilseniz. Ben 2013 BMW 3.16i’den 2019 Passat’a geçince lanet okumuştum VW’ye ama sizi mutlu edecektir diye düşünüyorum.

ilkay34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dsg saatli bomba gibi sorun çıkartırsa çok baş ağrıtır. Egeadan poloya geçilmez geçecekseniz jettaya geçin manuel alın bakın keyfinize

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam iyiakşamlar bencesatmayın çünkü fiyatlar çok hızlı artıyor

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Eşimle kullanacağım eşim otomatik kullanabiliyor dediğinizi de çok duydum wv grubunun rahatlığı başka :)
Valla hocam yorulmamış şanzıman bulursan rahat edersin.

Egea’dan VW’e geçerseniz baya rahat edersiniz geniş bir aile değilseniz. Ben 2013 BMW 3.16i’den 2019 Passat’a geçince lanet okumuştum VW’ye ama sizi mutlu edecektir diye düşünüyorum.
Normaldir. Her ne kadar BMW 3 serisi D segment bir araç olarak gözüksede F30'la birlikte bana kalırsa D segmentin üstüne çıkmış bir araç.

Dsg saatli bomba gibi sorun çıkartırsa çok baş ağrıtır. Egeadan poloya geçilmez geçecekseniz jettaya geçin manuel alın bakın keyfinize
Valla o şanzımanın nasıl kullanıldığı ile alakalı. Senelerdir kullanan tanıdıklarım var tık demiyor.

Hocam iyiakşamlar bencesatmayın çünkü fiyatlar çok hızlı artıyor
Bak bu arkadaş güzel yaklaşmış :D

Tips
Tips
Üst Alt