Neler yeni

Favori Jailbreak Tweakleriniz

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

IMG_0230.JPG

Son günlerde jailbreak dünyasında canlanmalar görüyoruz, yeni jailbreak yakın gibi görünüyor. Bizde hem jailbreak hafızamızı tazeleyelim hemde bilmediğimiz tweakleri öğrenmiş oluruz.

Bu başlık altında kullandığınız favori tweakleri lütfen açıklamasıyla yazalım ki hangi tweakın ne işe yaradığını öğrenmiş olalım.

ensgny94

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
TimeFormat : Durum çubuğunda bulunan saati değişik formatlarda değiştirebilir, saat yanına gün ve ay gibi bilgiler ekleyebilirsiniz.

Polus : Kontrol merkezini özelleştirmeye yarar.

Swipe Home: Tek bir hareketle tüm açık uygulamaları ve ardından isteğimize bağlı respring yapabilmemizi sağlar.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
NoSlowAnimations: İsteğe bağlı olarak animasyonları hızlandırıp/yavaşlatabilirsiniz.
Icleaner: Uygulama, Update vs. gibi kalıntıları tamamen silip, cihazınızda ekstra alan açabilirsiniz.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
saymakla bitmez... springtomize kesinlikle olmalı. youtube++. spotilife spotify yi bi nebze premium yapar. sadece download yok geri bütün özellikleri var. video ile göstermek isterdim hepsini. isteyen bakabilirdi.

H

Hbasdereli

Guest
virtualhome ,bioprotect ,noslowanimations, youtubed (facebookta mizah konusu olan youtube arkaplanda çalıştırma aracı) ,super recorder ,answeringmachine (gereksiz müşteri hizmetlerini atıyorum telesektereterim ilgileniyor :) ,bridge, protube hd ,callbar ,anytones , musictransport (arkadaşlara şaka yapmakta kullanıyorum :), record pause mesela video çekimlerini durdurup başlatmaya yarıyor önemli. , watusi flipcontrolcenter bu tweakler mutlaka olmalı bence her cihazda.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
MImport
Repo
: xarold
Dosya şeklindeki küçük bölüm ile dosyalarınıza erişerek tüm müzik leri kolayca müziklerim uygulamasına atabilirsiniz ayrıca dosyalarınızdaki videolarıda atıp müzik uygulamasında video izleyebilirsiniz
IMG_0849.PNG IMG_0850.PNG IMG_0851.JPG

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Doğu kardeşim ben yaptım hepsini fakat keyboard oldu ana ekran yazı fontu deyişmedi,resim ata bilirmisin?ana ekran resmi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
@Doğu kardeşim ben yaptım hepsini fakat keyboard oldu ana ekran yazı fontu deyişmedi,resim ata bilirmisin?ana ekran resmi.

benim ana ekrandaki yazılar bi tweak ile gizledim açmam için silmem gerekiyo hatırlamıyorum ama ana ekranda çalışıp çalışmadığını

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Doğu Lockscreende ki saat degiştimi sende?yazı fontu.

ensgny94

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Tweak Adı: ScrollBack

Repo: Bigboss

Uyumlu Sürümler: Ios 7-10

Ücret: Ücretiz

İşlevi : Bildiğiniz gibi herhangi bir sayfada en başa dönmek için o sayfada iken durum çubuğundaki saate bir kere bastığımızda en başa dönüyor. Bu tweak sayesinde bir kez daha saate bastığımızda sayfada kaldığımız aynı yere geri dönüyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
swipeselectionpro yu es geçemeyeceğim :thumbsup:

klavye üzerinde parmağınızı kaydırarak yazının istediğiniz yerine gelebilmenizi sağlıyor.. whatsapp vb. tüm yazışma programlarında yanlış yazdığınız harfleri düzeltebilmenin en kolay yolu :thumbup:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer Apple’ın bünyesine kattığı tweaklerden biride o. 6S ve üzerinde 3D touch ile yapılabiliyor aynı şey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aynen ama bir iphone 6 kullanıcı olarak hayat kurtaran bir tweak benm için =) keşke eski cihazlara da getirse bu özelliği Apple

Tips
Tips
Üst Alt