Neler yeni

Ext3nder Nedir Nasıl Kullanılır? // Bilgisayar Olmadan Otomatik İmzalama

canozkan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben jailbreak i ignition fun dan kurdum. Coolstardan dosyayı indirip doğru dizine atıyorum. Ama extenderdırdan imzalarken sürekli dönüp dönüp duruyor aynı işlemleri tekrarlıyor bi sonuca varamıyorum.

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ben jailbreak i ignition fun dan kurdum. Coolstardan dosyayı indirip doğru dizine atıyorum. Ama extenderdırdan imzalarken sürekli dönüp dönüp duruyor aynı işlemleri tekrarlıyor bi sonuca varamıyorum.
Yeniden kurmayı deneyin eğer olmazsa reprovision deneyin.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar ben denilenleri yaptım fakat telefon bir kaç günde bir donuyor reset atıp tekrar jb yapmak zorunda kalıyorum ve telefonu açtığımda extender dan bir bildirim görüyorum ‘hata : auto sign’ nasıl düzeltebilirim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar ben denilenleri yaptım fakat telefon bir kaç günde bir donuyor reset atıp tekrar jb yapmak zorunda kalıyorum ve telefonu açtığımda extender dan bir bildirim görüyorum ‘hata : auto sign’ nasıl düzeltebilirim
Reprovision ile deneyin birde.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şu an hiçbiri çalışmıyor
Reprovision güncelleme ile sorun giderildi. Manage certificates bölümünden revoke all certificates yapın ve yüklü olan sertifikayı silin tekrar hesabınız ile giriş yapıp imzalama yapabilirsiniz.

mdksamet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
en mantıklısı sanırım dev hesap almak mesaj hakkımız yok arkadaşa ulaşamıyoruz :)

Tips
Tips
Üst Alt