Neler yeni

EnableAllFaces tweakini arıyorum

KaanOzbek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar. Apple Watch Nike ve Hermes kadranlarını aktif etmeye yarayan SpecialFaces'i yükledim. Ancak saat kadranlarını Watch uygulamasında aktif edebilmek için EnableAllFaces isimli bir tweak gerekiyor. Çok aradım ama eski bir tweak olduğu için bulamadım. Gören, bilen, duyan paylaşabilecek olan var mı rica etsem?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Eğer apple watch sürümün uyumsuzsa o tweak i yüklesen bile işe yaramayacaktır. WatchOS sürümün nedir?

KaanOzbek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkürler sürümüm 5.2 AppleWatchFaces diye bir ipa buldum fakat bunu da yüklerken Impactor hata veriyor. Bunu yükleyebilsem EnableAllFaces'e gerek kalmayacak.
Mesaj düzenlendi:

Ya da sizin önerebileceğiniz bir metod var mıdır kadranları aktif etmek adına? @gokmenecer

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende sadece watch reboot çalışıyor watch ile ilgili, diğerleri iş görmüyor 2-3 tane ipa var
Mesaj düzenlendi:

xcode ile tutorial var denediniz mi @KaanOzbek ?

Son düzenleme:

KaanOzbek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Açıkçası xcode ile bir tecrübem yok. Ama şöyle bişey buldum ipa olarak. fakat yüklenirken belli bir yerde Cydia Impactor çalışmayı durdurup kapanıyor. @ctekin

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
evet bende de o durum var, ipayı atıp filza üzerinden yüklerkende aynı hatayı veriyor. yarın veya hafta sonuna kadarbilir xcode ile yüklemeyi deneyeceğim farklı bişeyler yapıyor videoda detaylı bakamadım.

burada çalışmaları var adamın

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

KaanOzbek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Alternatif bir uygulama buldum. Apple Watch'ta kullanmak isteyenler gözatabilir.

KaanOzbek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün iki uygulamayı da test ettim. Bir süre daha test edip sonuç bildiririm. Ama şarj vesaire konusunda bir sıkıntı yaşatmadı. @ctekin

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dün iki uygulamayı da test ettim. Bir süre daha test edip sonuç bildiririm. Ama şarj vesaire konusunda bir sıkıntı yaşatmadı. @ctekin
ya ben uygulamayı attım ama saat ekranında bi türlü ekrana yansımıyor yeni kadranlar, zaten saat uygulamasnın içinde yüklenen ipayı saate yükleyemiyorum o mu problem anlamadım

KaanOzbek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Saatte uygulamayı aktif ettikten sonra açın. Ardından telefon uygulamasından saat kadranı seçip send deyin sorunsuz çalışması gerek @ctekin

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Saatte uygulamayı aktif ettikten sonra açın. Ardından telefon uygulamasından saat kadranı seçip send deyin sorunsuz çalışması gerek @ctekin
uygulama telefonda var fakat saate yükleyemiyorum uygulamayı, orda bir problem var da anlamadım neden bugün tekrar bakıcam

Tips
Tips
Üst Alt