Neler yeni

Elmada Kalma

Cixs06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi Günler Arkadaşlar Sorunum Cihazım Jeilbreak yaptıkdan sonra bir iki tweak kuruyorum ve telefon kitleniyor bende reboot ediyorum fakat cihaz hep elmada kalıyor önceden bu sorun yoktu sürümüm ios 13.3 imza açıl tekrar temiz restore ediyorum yine aynısı oluyor *** pro tüm tweakleri siliyorum tekrar temiz restöre ediyorum sorum yine aynı ne yapmam lazım lütfen yardım edin checra1n jeilbreak kullanıyorum Not: Arkadaşlar bu sorun olmadan önce anti revoke yüklüydü ve ayarlada bu sorunla karşılaştım video izledim bu sorunuda çözdüm fakat tel hep elmada kalıyor9A421DFD-7462-42DB-A15B-551B425B6984.jpeg9A421DFD-7462-42DB-A15B-551B425B6984.jpeg

Cihaz
İPHONE 6sPlus
Sürüm
13.3

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Bu konudan temiz bir kurulum yap...

Not: DFU modu şart

Cixs06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Bu konudan temiz bir kurulum yap...

Not: DFU modu şart
Hocam dediniz gibi temiz kurulum yapıyorum temizliyorum checra1n tekrar jb yapıyorum cihazı kapatı açıyorum telefon açılmıyor elmada kalıyor böyle bir sorun yoktu anti revoko tweak kurmuştum sonra böyle olmaya başladı *** diye tweak var onla tweakleri kaldırdım yine aynı telefon şarj bitiyor kapanıyor açılmıyor elmada kalıyor bir haftada 4 restore ettim dfu modda yine aynı

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam dediniz gibi temiz kurulum yapıyorum temizliyorum checra1n tekrar jb yapıyorum cihazı kapatı açıyorum telefon açılmıyor elmada kalıyor böyle bir sorun yoktu anti revoko tweak kurmuştum sonra böyle olmaya başladı *** diye tweak var onla tweakleri kaldırdım yine aynı telefon şarj bitiyor kapanıyor açılmıyor elmada kalıyor bir haftada 4 restore ettim dfu modda yine aynı
CihaZı sıfırladıktan sonra Jailbreak yapmadan test ettinmi ? Batarya vs. ?

Cixs06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
CihaZı sıfırladıktan sonra Jailbreak yapmadan test ettinmi ? Batarya vs. ?
Evet ettim tabi cihazda böyle bir sorun yoktu ne olduysa anti revoke tweak yüzünden oldu ayarlar kısmındada böyle bir sorun var hocam sizden ricam temiz sorunsuz nasıl bir kurulum yapabilirim

efsane

Administrator
Cihaz
Evet ettim tabi cihazda böyle bir sorun yoktu ne olduysa anti revoke tweak yüzünden oldu ayarlar kısmındada böyle bir sorun var hocam sizden ricam temiz sorunsuz nasıl bir kurulum yapabilirim
1. Sen ya cihaZı Dfu modundan sıfırlamıyorsun

2. İcloud kullanıyorsan eski yedeği ile tekrar kırıntıları yüklüyorsun

3. iTunes yedeği kullanıyorsun..

Bence Bu 3’ünden 1’ini uyguluyorsun..

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yedeklemen varsa geri yükleme bro

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihazı dfu modda temiz bir restore et ipsw indirerek kurulumdan sonra yeni iphone olarak ayarla hiçbir yedeği geri yükleme işlem bitince daha sonra cihazdan iclouda hesabını gir ve resim ve rehber v.s geri getirmek için ama yeni iphone olarak ayarla teli

Cixs06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Çok teşekkür ederim arkadaşlar dediklerinizi uygun zamanda yapacağım çok sağolun

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu ilginç tweakleri neden kullanıyorsunuz. anti revoko nedir hangi repodan kurdunuz bu tweaki yapan kimse ondan destek alın neden kilitlendiğini biliyordur herhalde. Telefonu kilitleyen tweakleri ısrarla kullanmak neden?

Tips
Tips
Üst Alt