Neler yeni

Çözüldü Elmada Kaldım Yardım Lütfenn

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba arkadaşlar geçen gün resipringte kalan cihazı arkadaşların yardımıyla zorla kurtarmıştık haybeye telefonun tüm içeriklerini silmiştim,pkadar şeyi baştan yükle et derken biraz önce arkadaşların yaşadığı sıkıntıya düştüm,nasıl bir iştir anlamadım.bende dedim şu succession bakim nedir bu diye settinge girdim sonra çıktım.progamı kapattım icleaener ı çalıştırdım,tel bi açıldı başarıyla güncellendi sürdür yazıyo.ne olduğunu anlamadım önce bi home tuşuna bastım bişey yok,sonra sürdür dedim fakat bi ilerlemede olmadı.sonrea reset attım tele elmada kaldık allaha şükür.bir saattir elmada açılıyo elma arada gidip geliyo pc ye bağlı sesler çıkıyo ama hiç bişey yok.
kardeş arkadaşla konuşmalarıma bak aynısı senin içinde geçerli bak o klasördeki dosyaya tabi blobun varsa
Kendi nonceunu ayarlammışşan tabi sende onu kullanacan ayarlammışşa arkadaşa dediklerime sende bak

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
benim pc ye bağlanıp yapabilirmisin coolstar..

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaşlar. Elmada kalanlar sakin olsun ve yönetim ile iletişime geçsin. Eğer kurcalarsanız kurtulma şansı o kadar azalır...

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende 11.4.1 ve 12.0 içinde dört tane klasör var üçünde apnonce birinde yani en alttakinde de noapnonce yazıyo, ama hepsinin içinde de 27 kb lık bir dosya var
o generator yazan klasör yok
ben restore yapabilirmiyim bu yazılımlara

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende 11.4.1 ve 12.0 içinde dört tane klasör var üçünde apnonce birinde yani en alttakinde de noapnonce yazıyo, ama hepsinin içinde de 27 kb lık bir dosya var
o generator yazan klasör yok
ben restore yapabilirmiyim bu yazılımlara
nonce ayarladınmı unc0verda

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
nonce ayarladınmı unc0verda
valla o dediğini daha önce duydum ama birtürlü ne olduğunu anlayamadım o yüzden yapmamışımdır yada yapamamışımdır
Mesaj düzenlendi:

korkumdan zaten her şeye besmeleyle bakıyordum,şimdi 12.2 yi indirdim olmazsa direk geçicem

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
elmada kalan cihazımı yarım saatte @Kenan___ hocam sorunsuz 12.1.1 sürümüne restore etti yardımların için çok teşekkür ederim.
emeğine ellerine sağlık müdür @Kenan___ 👍😉

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@Kenan__ müdür sayende tekrar cydia geldi tekrar çok sağol 👍

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
nonce ayarlamamışşın kardeş geçmiş olsun son sürüme
Evet Güldük Eğlendik Malasef Succes Denen Lanet Şey Yüzünden Çok Sevdiğim Jailbreakimden Oldum Şimdi Sevgili Coolstar Başkan Kardeşim Dediğini Yapıp Güncelledim Cihazı Son Sürüme Ve Eve Götürüp Kılıfından Çıkarıp Gözlük Bezi İle Bi Güzel Sildim Kurusuna Koydum Daha 1 Sene Olmadı Alalı Şimdi Çok Kritik Bir Konuya Parmak Basmak İstiyorum Herkes Gibi Bende İphoneları Jailbreaksiz Kullanamıyorum Xs Max Alsam Onlardada Jailbreak Yokmuş Tek Seçenek Yine 8 Plus Almak Akılı İşi Değil Tabi Ama Elimde 8 Plus Varken Gene 8 Plus Almak Şimdi Yarın İstanbulda Herhangi Bir Elektronik Markete Gidip Bir Tane 8 plus 256 lık Almakta Kararlıyım Lakin SORU:Kapalı Kutu Cihazın Hangi Sürüm İle Yüklü Olduğunu Nasıl Anlarım Veya Anlamanın Bir Yolu Varmı???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
nonce ayarlamamışşın kardeş geçmiş olsun son sürüme
artık 12.2 yi beklicem ,de şu nonce olayı nedir bunun yüzünden ikinci jb kaybedişim nedir bu inceleyebileceğim bir yer varmı baktım ama tam anlamıyla bir konu bulamadım

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet Güldük Eğlendik Malasef Succes Denen Lanet Şey Yüzünden Çok Sevdiğim Jailbreakimden Oldum Şimdi Sevgili Coolstar Başkan Kardeşim Dediğini Yapıp Güncelledim Cihazı Son Sürüme Ve Eve Götürüp Kılıfından Çıkarıp Gözlük Bezi İle Bi Güzel Sildim Kurusuna Koydum Daha 1 Sene Olmadı Alalı Şimdi Çok Kritik Bir Konuya Parmak Basmak İstiyorum Herkes Gibi Bende İphoneları Jailbreaksiz Kullanamıyorum Xs Max Alsam Onlardada Jailbreak Yokmuş Tek Seçenek Yine 8 Plus Almak Akılı İşi Değil Tabi Ama Elimde 8 Plus Varken Gene 8 Plus Almak Şimdi Yarın İstanbulda Herhangi Bir Elektronik Markete Gidip Bir Tane 8 plus 256 lık Almakta Kararlıyım Lakin SORU:Kapalı Kutu Cihazın Hangi Sürüm İle Yüklü Olduğunu Nasıl Anlarım Veya Anlamanın Bir Yolu Varmı???

geçmiş olsun kardeşim bende şimdi güncelliyorum seninle aynı fikirdeyim ama bu risklerden kurtuluş yok ,shshs kaydı denen şeyi almaklada bitmiyormuş işler nonce denen zımbırtının eksikliği yüzünden bende büyük bir hevesle aldığım fakat şuan nokia 3310 dan farksız olan i7+ 256gb lık cihazı napsam diye düşünüyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
geçmiş olsun kardeşim bende şimdi güncelliyorum seninle aynı fikirdeyim ama bu risklerden kurtuluş yok ,shshs kaydı denen şeyi almaklada bitmiyormuş işler nonce denen zımbırtının eksikliği yüzünden bende büyük bir hevesle aldığım fakat şuan nokia 3310 dan farksız olan i7+ 256gb lık cihazı napsam diye düşünüyorum
Ver bana ya dert ettiğin şeye bak 😁😁 6S 11’den beri bütün shsh’ler var 😁😁

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yeni Cihaz Alacam Başka Yolu Yok Ve Bu Seferde Çok Titiz Kulanacam Sen Bi Arşatırsan Yada Bilgin Varmı Kapalı Kutu Sürüm Nasıl Anlıyacaz

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar akşam forumumuzda succes diye bir restore aracı gözüme çarptı cihazıma indirdim fakat hiçbir işlem yapmadım sonra cihazı tuşlarını kitledim bi ara baktım telefonda merhaba falan yazıyo hemen rebot yaptım fakat cihaz şuan geceden beri elmada kaldı İOS 11.2.2 8 plus başka bir telefondan kendimi aradım telefon çalıyor gösteriyor nasıl elmadan kurtarabilirim lütfen yardım edermisiniz jailbreaki kaybetmek istemiyorum cihazı şarja takınca tepki veriyor yani şarja takma seside geliyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlermi acil?
bu sabah merhaba ekranına benim telde geçti. çözüm çıkar diye elmada bekliyorum ama anladığım kadarıyla çözüm yok. formatı basıp telefonu satıcam heralde...

HayaletTOspa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
reset sonrası elma da kaldı . kapatılmıyor açılmıyor da . napabiliriz

garantiye göndersem çözüm olur mu

Son düzenleme:

HayaletTOspa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Garantisi dolmadan götürelim dedik ama tırnak uu kadar ezılme vardı arkasında boya saglam kasa saglam sıkıntısız durumda cıhaz bahane sundular ... işlerine gelmedı bahane olsunda ne olursa olsun mısalı 3. ipad cıhazım çöp durumunda kaldı rafa kaldırıcaz . shsh kaydı ıos 14.0.1 için almısım ama 50 tane ıslem ıs ıvır zıvır cıkartıcak dıe ugrasmakta ıstemedım ...jb kurulumu yapan arkadaslar mevcutmudur sıtede .. cihazı gondereyım tabıklı ucret karsılıgında

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
edit

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt