Neler yeni

Çözüldü Elmada Kaldım Yardım Lütfenn

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar akşam forumumuzda succes diye bir restore aracı gözüme çarptı cihazıma indirdim fakat hiçbir işlem yapmadım sonra cihazı tuşlarını kitledim bi ara baktım telefonda merhaba falan yazıyo hemen rebot yaptım fakat cihaz şuan geceden beri elmada kaldı İOS 11.2.2 8 plus başka bir telefondan kendimi aradım telefon çalıyor gösteriyor nasıl elmadan kurtarabilirim lütfen yardım edermisiniz jailbreaki kaybetmek istemiyorum cihazı şarja takınca tepki veriyor yani şarja takma seside geliyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlermi acil?

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
şuan aynı yolla restore eden bende aynı durumdayım çözüm arıyorum bende benimde sabah gitti cihaz kendi kendine

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonu DFU moda alıp tekrar başlatmayı denediniz mi?

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonda başka bir işlem yapmadan @coolstar 'ı bekleyin o yardımcı olacaktır. Çok fazla bilgim yok o yüzden yanlış bilgi vermek istemem.

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonda başka bir işlem yapmadan @coolstar 'ı bekleyin o yardımcı olacaktır. Çok fazla bilgim yok o yüzden yanlış bilgi vermek istemem.
Kardeşim Benim Cihazı Arasıdığımda telefonum çalıyor gösteriyor nasıl yapacam 11.2.2 8 plus yani sadece ekranda elma kaldı müdahalede edemiyorum reboot atsam gene aynı oluyor telefonu bilgisayara takınca şarj olma seside geliyor ama elmadan çıkmıyor kapanıyor geri açılıyor olay aynı
Mesaj düzenlendi:

şuan aynı yolla restore eden bende aynı durumdayım çözüm arıyorum bende benimde sabah gitti cihaz kendi kendine
kardeşim ben sadece telefona indirdim hiçbir yere basıp başlatmadan kendi kendine oldu sendedemi durum aynı oldu cihaz şimdi elmada ama açık gözüküyor kurtarmak için mücadele edecem sonuna kadar ama işte çok fazlada bilgim yok hard reset yapıyom hepsi bu açılıyor gene aynı durum konuyla ilgilenecek arkadaşları bekliyoruz lütfen bir çözümü olmalı

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu bilgisayara bağlayın. 3uTools uygulamasını indirin. Onda recovery moda sokma, çıkarma gibi özellikler var. Şimdi bakamıyorum neler olduğunu tam bilmiyorum. Onları deneyin bi.

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonu bilgisayara bağlayın. 3uTools uygulamasını indirin. Onda recovery moda sokma, çıkarma gibi özellikler var. Şimdi bakamıyorum neler olduğunu tam bilmiyorum. Onları deneyin bi.
3utoolsu link yazarmısın indirim

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
şimdi onuda denedim yemedi benim cihazda

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
malesef geçmiş olsun arkadaşlar cihazı iTunes ile son sürüme restore dışında bir seçeneğiniz yok. elmada kalan cihazların hepsi şarj sesi de gelir aramada olur ama elmadan çıkamazsınız malesef hiçbir programla.ben geçen sene iphone x de başıma geldi diye satıp 8 plus a geçmiştim

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
malesef geçmiş olsun arkadaşlar cihazı iTunes ile son sürüme restore dışında bir seçeneğiniz yok. elmada kalan cihazların hepsi şarj sesi de gelir aramada olur ama elmadan çıkamazsınız malesef hiçbir programla.ben geçen sene iphone x de başıma geldi diye satıp 8 plus a geçmiştim
3utools deniyor işe yaramazmı orası denemişmiydiniz

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
yok vallah hiç almadım yada bilmiyom nasıl alınıyorduki bir ara bi uğraşmıştım ama nasıl bişiyde hatırlatabilirmisin
şuan almanız bişey değiştirmez eskiden almanız lazımdı

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
muhtemelen son sürüme itunes üzerinden restore

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@RomeoBenim önce sakin olman gerekiyor. Bu cihazına anlaşılan shsh almamışsın. 3utools ile recovery modu deneyin olmazsa manuel kendiniz yapın. Nasıl yapılır diyip cevap beklemeyin. Google da milyon tane video var recovery almak için. Bakın deneyin olmazsa yazın.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
shsh kayıtlarınız yoksa geçmiş olsun hard reset atmayı deneyin icloud cihazı görüyorsa erase yapmayı deneyin bide

shsh kaydın varsa seni kurtarırız hemen

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
var hocam eve geçince kenan hocamla bakacaz ama faceid çalışmayacak galiba o durum sıkıntı olcak benim için
x se fr sorun olabilir dikkat et faceid firmware imzalanmıyor diye tss den yanıt alabiliyor. tek çaren fr zaten yap gitsin

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
x se fr sorun olabilir dikkat et faceid firmware imzalanmıyor diye tss den yanıt alabiliyor. tek çaren fr zaten yap gitsin

x hocam sürüm 12.1 faceid çalışma durumu olabilirmi bir ihtimal varmı
Mesaj düzenlendi:

hocam benim pc windows 10 kurulu fr de hep hata aldım enson 3utools ile yaptım son denediğimdede oda hata vermişti

Tips
Tips
Üst Alt