Neler yeni

Aktivite Electra12 vs unc0ver

Hangi tarafı seçersin?

• unc0ver

• Electra12

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
CoolStar'ın yarın Electra12'yi piyasaya sürmesi bekleniyor, unc0ver ile mi kalıyorsunuz yoksa Electra'ya mı geçiyorsunuz? (Electra12'nin Sileo içerdiğini unutmayın..)

Ankete oy vermeyi unutmayın. Çoğunluk hangi tarafı seçiyormuş görelim.😎

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok kararsızım desem yalan olmaz :)

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0verı tercih ederim ben Sileo için değiştirmeye gerek yok şu anda cihaz ~170 paketle stabil 4 saniyede jb yapıyorum M1 exploitle. Düzgün olmadığını söyleyenler var ama bu indirilen tweaklara bağlı birşey unc0verın hatası değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
CoolStar'ın yarın Electra12'yi piyasaya sürmesi bekleniyor, unc0ver ile mi kalıyorsunuz yoksa Electra'ya mı geçiyorsunuz? (Electra12'nin Sileo içerdiğini unutmayın..)

Ankete oy vermeyi unutmayın. Çoğunluk hangi tarafı seçiyormuş görelim.
Uncover durduk yere yeniden başlıyor cihaz yeniden başladığında direk jb yapılamıyor icleanerden tweakleri devre dışı bırakıp tekrar uncoverdan jb yapıyorum ciddi şekilde zaman kaybı ve can sıkıcı bir durum sizce electrada da bu sorunlar olur mu

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok abes bi anket olmuş. Birisi kaç aydır olan bir jb aracı, birisi daha hiç çıkmamış bir araç. 😁😁
Mesaj düzenlendi:

Derken @Mrtklo arkadaşımız yorum atmış. “Electra’da bu sorun olur mu ?” demiş. Ee çıkmamış bir araç için konuşmak pek doğru olmaz. 😁

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
A12 cihazları destekleyecek mi peki sileo arkadaşlar

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
O zaman çok güzel haber A12 kullanıcısı olarak başka şansımızda yok Electra kullanmaktan başka saurik dükkanı kapattı sonuçta

Ayhan123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ya arkadaşlar ben bu Uncoverı telefondan indiribiliceğim bi yer yok mu güncelleme oldu yükleyemedim bi türlü

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Ankete oy vermeyi unutmayın. Çoğunluk hangi tarafı seçiyormuş görelim.😎

A12 destelicekmi !!!!!! Önemli olan benim için bu konu Tabiki şuan sürümden dolayı bazıları A7-den A11 Olan Cihazlar cydia kullandığı için unc0ver den Memnun olabilirler

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Unc0ver da sorun yasamiyorumbaslarda gece sarjdayken restart yapiyordu cihaz o da kapmadi son betalar da zaten finali de yapti. Hic bir sorun olmadan 30 a yakin repo ve fazlasiyla tweak kullaniyorum. Hepsi lisansli tabi ki. Electra cikti diye unc0ver birakmam pirince giderken evdeki bulgurdan olamam

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uncover durduk yere yeniden başlıyor cihaz yeniden başladığında direk jb yapılamıyor icleanerden tweakleri devre dışı bırakıp tekrar uncoverdan jb yapıyorum ciddi şekilde zaman kaybı ve can sıkıcı bir durum sizce electrada da bu sorunlar olur mu

Yüklediğiniz tweakler sorun oluyordur.
Ve son sürümü kullandığınızda emin olun . Bende kullanıyorum şıp diye jb yapıyor hiç sıkıntı çıkarmıyor , sadece nadiren restart atıyor jb yaparken ki zaten exploitin,uygulamanın %100 ihtimalle yapacak diye bir iddiası yok

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 11de Electra kullandım uzun zaman.Şimdi aynı cihazla ios12de unc0ver kullanıyorum.Bence unc0ver çok net olarak daha stabil.Gece jb gidiyor falan diyenler electra kullanmamış sanırım daha önce.Asıl electrada o sorun daha ciddi vardı.Ben şahsen electrada daha çok donma yaşıyordum.Artı sileo alışık olduğumuz düzenden uzaklaştıracağı için ben Asla geçmeyi düşünmüyorum.

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Uncover kullanıyorum benim başıma restart olayı gelmedi hiç. Kullandıgım tweaklerle alakalı olabilir ama forumda paylasılmayan genelde hiç bi tweak kurulu değil ekstra kullandıklarımda özellikle lisanslı yanı demek ıstedıgım yonetıcıler bas bas bagırıyor lisanslı kullanın diye bence bu nokta cok onemlı. Yani electraya geçmeyi düşünmüyorum bende şuan için.

hannelore77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bence Electra
Elektrada Appsyncunfield bari çalışıyor.
Banka / PayPal ve TomTom/ navigonda işini görüyor. Liberty ye bile gerek olmadan.
Unc0ver de ise ne appsyncunfield nede banka/ PayPal felan çalışmıyor.
Aynı twikleri uncoverde kullandığım halde batarya bile çabuk boşalıyordu , elecktrada ise sorun yok. Batarya piyasada şu an en iyisi diyebilirim. İsterseniz alın appelin originalına rest çeker. Telefon tamircisi olarak her İphone kulanana tavsiye ederim (bitmek bilmiyor 😊)
7D1C48F2-64FE-4655-8AE3-B8E53C9E6741.pngA4DA7A4F-615A-4C85-BCE1-F6EB2D64DE29.jpeg7D1C48F2-64FE-4655-8AE3-B8E53C9E6741.pngA4DA7A4F-615A-4C85-BCE1-F6EB2D64DE29.jpeg7D1C48F2-64FE-4655-8AE3-B8E53C9E6741.pngA4DA7A4F-615A-4C85-BCE1-F6EB2D64DE29.jpegA4DA7A4F-615A-4C85-BCE1-F6EB2D64DE29.jpegA4DA7A4F-615A-4C85-BCE1-F6EB2D64DE29.jpeg41803731-0232-4D1E-BB98-FF975218C073.jpeg

Son düzenleme:
  • Like
Reactions: osY

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
O zaman çok güzel haber A12 kullanıcısı olarak başka şansımızda yok Electra kullanmaktan başka saurik dükkanı kapattı sonuçta
Hangi cihaz var sende kardeşim

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeşim ozaman gene 8 plus almama gerek yok demi direk üst model alayım xs max niyetim ona gelir diyosun demi bak borca girip alacam yani eli kulağındamı

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Güzelmi o cihaz almak bende düşünüyom jail gelir demi ona göre yarın almak için doğubanka gidecem

İllaki gelecek jailbreak UnCover olmadı Electra tweak testlere başlamış A12 cihazlar içinde bunu kapsıyor

Cihaz güzel mi diyorsan güzel görsel olarakta teknik olarakta sağlam cihaz

Tips
Tips
Üst Alt