Neler yeni

Electra RC - Unistaller

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Link :

Not: Denenmedi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra RC kaldırma aracı. Denemedim, Bilgili arkadaslarin denemesinden sonra işlemleri yapmanız daha saglikli olur.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hani RC kaldırma imkansızdı coolstar sısdırılmış RC yükleyenler sileyecekler demişti yalanmış demek

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
O zaman sısdırılmış RC yükleyip silme fırsatı varken neden yüklemiyoruz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Son sürüme jb çıkar o cydia bırakana kadar boyle giderse. 2 aydır kandırıyorlar ha bugün Ha yarın yayınlar diye sabır taşı çatladı
Sonuç olarak %50 Jb de olsa bize sunulan bir imkan var. Kandırılma kısmına katılmıyorum. Bu isler bu kadar kolay degil.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kesin bir bilgi yok. Olması da beklenemez zaten. Eskiden beta sürüm diye birşey olmazdı jailbreak çıkar tam jailbreak olurdu.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
10. Yıl Şeref’ine 28 şubatta çıkarılabilir. Tahminin o yönde

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
O tarih coolstar verse artık inanmam adam sözde 15/02/2018 bırakacak bırakmadı sonra geliştiriciler içindi dedi
O tarihte yayınlandı ama sadece geliştiriciler için
Saurik e gelirsek 28 şubat cydianın 10. Yılı bu kadar süre geçti o tarihte bir şeyler olması olası. Bekleyin sadece. Sızıntı hiçbirşeyi kurmayın.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
O tarihte yayınlandı ama sadece geliştiriciler için
Saurik e gelirsek 28 şubat cydianın 10. Yılı bu kadar süre geçti o tarihte bir şeyler olması olası. Bekleyin sadece. Sızıntı hiçbirşeyi kurmayın.
Benim tahminim cydia hazır bilerek bırakmıyor gündemde kalmak için yapıyorlar tahaki çıkaracak jb bulana kadar sonra onu gündeme getirip devam bu işler böyledir :)

Tips
Tips
Üst Alt