Neler yeni

Electra JailBreak İle Yaşanan Sileo Sorunu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Parmak izi kilidi hta veriyor. Yanlis kullandim galiba. Tus calisiyor.
Succession ile cihazını restore et

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bunu yaptigimda jb yapilmamis gibi olacak degil mi. Bir de su an sadece elektra kaldi telefonda. Baska jb ile ilgili birsey yok. Dogru mudur

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bunu yaptigimda jb yapilmamis gibi olacak degil mi. Bir de su an sadece elektra kaldi telefonda. Baska jb ile ilgili birsey yok. Dogru mudur
Cihaz da her şey silinir tam restore dir.
Yalnız Succession kullanmak için öncelikle tekrar jb yapıp tweakı yüklemeniz gerekli.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefondaki Program resim vs de silinecek mi.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İcloud daki yedek silinmez degil mi. Cok sordum kusura bakmayin. Yeniden jb yapabilirim degil mi. Tesekkur ederim ilginize.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İcloud daki yedek silinmez degil mi. Cok sordum kusura bakmayin. Yeniden jb yapabilirim degil mi. Tesekkur ederim ilginize.
İcloud yedeğinize bir şey olmaz. aynı sürümünüze cihazı restore eder Succession tweakı ve tekrar jb yapabilirsin.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
0.9b sürümüyle cihazı restore ettim.ancak parmak izi hala çalışmıyor.donanımsal olabilir mi. ancak tam cydia nın gittikten sonra olması acaba denk mi geldi.jb ile alakası olsa restore sonrası düzelirdi heralde?

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
0.9b sürümüyle cihazı restore ettim.ancak parmak izi hala çalışmıyor.donanımsal olabilir mi. ancak tam cydia nın gittikten sonra olması acaba denk mi geldi.jb ile alakası olsa restore sonrası düzelirdi heralde?
Restore sonrası düzelmediyse yapacağınız şey dfu mode da son sürüme güncellemek. Yine sorun devam ediyorsa donanımsaldır.

Amistrated

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Usta chimera kullanıyodum on numara Aten 3-5 tweak kullanıyorum sonra şarj bitti jb gitti chimera girmeye çalışıyorum açılmıyor. Silmeye çalışıyorum silinmiyor yenidende yüklenmiyor tek çözüm restore mi yapıyım cevabınızı bekliyorum.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Usta chimera kullanıyodum on numara Aten 3-5 tweak kullanıyorum sonra şarj bitti jb gitti chimera girmeye çalışıyorum açılmıyor. Silmeye çalışıyorum silinmiyor yenidende yüklenmiyor tek çözüm restore mi yapıyım cevabınızı bekliyorum.
Chimera ipa yı site üzerinden mi indirdiniz. ?
Daha önce bu sorunu yaşayan 4-5 kişi oldu ve en son cihaz elmada kaldı tavsiyem hiç uğraşmadan restore yapın.

Tips
Tips
Üst Alt