Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
BD3792C0-E594-4D76-96F4-DCF1F666E957.jpeg

• Sonunda beklediğimiz iOS 11.0 11.1.2 jailbreak çıktı. İlk denemelerimin sonucunda gerçekten çok güzel bir araç. Alıştığımız cydia’dan hiçbir farkı yok.

Uyarılar

1. imkanınız varsa future restore ile cihaza restore atmanız şiddetle önerilir
  2. to.panga kurduysanız silme konumuza bakın iOS 11'de to.panga Jailbreak'ıKaldırma
  3. Normal Electra betaları kullandıysanız bootstrapt klasörü haricinde fazla değişiklik yapmadığınıza emin olun. Yaptığınız değişiklikleri geri alın
  4. jailbreak yani Cydia yeni olduğu için uyumlu tweaklerin son sürümlerini yükleyin.
  5. sızdırılan Electra betasını kullandıysanız jailbreak yapamayabilirsiniz. Sitemizde defalarca bu konu hakkında uyarılarımızı yaptık. Henüz bilgiler ulaşmadı ancak muhtemelen jailbreak yapmayabilirsiniz.
Uyumluluk listesi:

Kurulum
Araç: Electra

Geliştirici: Coolstar

Uyumluluk: 11.0 11.1.2

Link:

Uyarılarımızın ardından Jailbreak adımlarına geçelim.

Hali hazırda Electra kullanıyorsanız yüklemek aynı şekilde. Jailbreak butonuna basmanınız.

1D50C172-1735-40EC-8841-3B346292BBED.png

Apfs hakkında bir uyarı alacaksınız onaylayın ve işlemlerin bitmesini bekleyin. Respring sonrasında cydia ana ekranınızda sizi bekliyor olacak.

E7E8A6F1-41BE-4322-B04D-C81716B8D5E8.png

Kurulum sonrası gelen güncelleme uyarısını kabul edip güncellemeyi yapın. Ardından substrate compatibility layer adlı tweakı kurun bu bileşenleri otomatik kuracaktır.

6B03C860-C448-4A86-B6EC-7B0A11113962.png1B051D5C-8558-44F5-8ABA-8A3A795E7D2E.png

Github tabanlı repolarda oluşan sorun bu araçta görülmüyor ( yusufozgul.github.io ) gibi repoları sorunsuzca ekleyip sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Araca yönelik konuyu güncellemeye devam edeceğiz. Aldığınız hataları konu altında bildirirseniz sorunların çözümü daha kolay olur.

————————————————-
Cihazınız Respring’de kaldıysa eğer bu konudaki adımlara bakın.

Electra Respring döngüsü problemi çözümü
————————————————-

Moderatör tarafından düzenlendi:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
KONU İÇERİĞİNDE GEREKLİ DÜZENLEMELER YAPILIP SABİTLENMİŞTİR.

JAİLBREAK ARACI DETAYLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ. ALDIĞINIZ HATALARA BU KONU ÜZERİNDEN YARDIMCI OLACAĞIZ.

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Orjinal sitesinde hala beta sürüm bukunmakta final version linkleri verilmemiş

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Amme hizmeti buyrun ipa.

H

Hbasdereli

Guest
ios 11 kovalayan okadar arkadaş vardı forumda. hani neredesiniz yükleyinde bakalım nasılmış..

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
gece tam yatmışım yayınlamış sanki beni beklemiş yatıyım diye artık mesai bitene kadar sabredecez bugün akşam olmaz

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben yükledim, cydia geldi. Önceki electra da kurulu tweakler çalışmıyor hatta görünmüyor. Cydiada yeni tweak yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Çözüm bilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ben yükledim, cydia geldi. Önceki electra da kurulu tweakler çalışmıyor hatta görünmüyor. Cydiada yeni tweak yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Çözüm bilen var mı?

Dikkatli olun uyumluluk konusunda emin olun.

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba topanga kurmadığım halde topanga error hatası alıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
merhaba topanga kurmadığım halde topanga error hatası alıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
Kaldırma konusu yukarda mevcut. Dosyaları kontrol edin aynı dosyaları silin.

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hepsinde aynı hatayı alıyorum ama deneme amaçlı uyumlu bi tewak önerirmisiniz
repo.jailbreaktr.com repomuzda finger touch var deyin bende sorunsuz kuruldu.
Denedim yine bu hatayı aldım, bence bi dosya eksikliği var bende, cydia ilk açtığımda gerekli güncelleme yükledim, tam güncelleme yapmadım ondan olabilir mi?

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
bende kesin topanga hatası verecek şimdiden içime doğdu :D

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Denedim yine bu hatayı aldım, bence bi dosya eksikliği var bende, cydia ilk açtığımda gerekli güncelleme yükledim, tam güncelleme yapmadım ondan olabilir mi?

Güncelleme yapın tabikide. Birde substrate compatibility layer tweakını kurun.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
KONU İÇERİĞİ GÜNCELLENMİŞTİR. JAİLBREAK ARACI DETAYLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ. ALDIĞINIZ HATALARI BU KONU ALTINDA YARDIMCI OLACAĞIZ.
LÜTFEN DİKKATLİ OLUN MALUM JAİLBREAK KOLAY BULUNMUYOR.
Aynen valla bulunmuyor

Tips
Tips
Üst Alt