Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

erkandinlergs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erkandinlergs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Puttu burasimi oluyor

Morichannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar. Cydia da karşılaştığım bir problem yüzünden tweak kuramıyorum. Bunun için filzayı yüklemeliyim ve oradan da yeni bir dosya yolu yaratmalıyım ama filzayı cydia impactor ile ne zaman kurmaya çalışsam cp 42hatası alıyorum. Umarım çözümü bilen vardır.

Ekli dosyalar

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Enable jailbreak yazısı çıktıktan sonra Manuel olarak cihazı kapatıp açarsam işlemler başa mı döner? Kapatıp açmadan sürekli deneme mi yapayım bu aşamadan sonra? Enable jailbreak yazıyor orada kaldım tıklıyorum kapanıp açılıyor yine orada kalıyor(wifi,siri,hücresel,ve uçak modunu yaptım)
Remount Patch olmuş demektir yapman gereken sadece deneme :/

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler ben Jailbreaki yapdim Cydiayi yükledim telefonu bi hard reset yapdim denemek icin. Hard Resetden sonra yine Enable Jailbreak asamasindan baslaniyor ve onuda cok denemem lazim suana kadark halen enable olmadi Cydia oldugu halde. Buna yakin zamanda Cydiadan veya bir yöntemle update gelecek mi yada hep mi ugrasicam bu dertle.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Beyler ben Jailbreaki yapdim Cydiayi yükledim telefonu bi hard reset yapdim denemek icin. Hard Resetden sonra yine Enable Jailbreak asamasindan baslaniyor ve onuda cok denemem lazim suana kadark halen enable olmadi Cydia oldugu halde. Buna yakin zamanda Cydiadan veya bir yöntemle update gelecek mi yada hep mi ugrasicam bu dertle.
Henüz bilinmiyor

JailbreakTR

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Merhabalar. Cydia da karşılaştığım bir problem yüzünden tweak kuramıyorum. Bunun için filzayı yüklemeliyim ve oradan da yeni bir dosya yolu yaratmalıyım ama filzayı cydia impactor ile ne zaman kurmaya çalışsam cp 42hatası alıyorum. Umarım çözümü bilen vardır.
Dostum iFunbox ile yapabilirsin fakat ssh bilgin var ise onunla da yaparsın.

Morichannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende de aynısı oldu evet denemek zorundasın.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Bunun 3 yolu var.
Coolstar Yeni bir güncelleme yayınlayacak.
Forumca yada kendin developer account alacağız.
Yada Ian Beer yeni bir exploit yayınlayacak :/

Tebrikler

baymungon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şimdi de ios/submitdevelopmentcsr=7460 hatası alıyorum. bu nasıl jailbreak anlamadım yüklemesi bile zor

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet ama bu ekrandan değil, yukarda komutlar yazıyor ona bakabilir misiniz?

JailbreakTR
ben sunucuya bağlanamıyorum telefona bir uygulama yüklemek gerekiyor mu onun bilgisi verilmemiş konuda sunucuya bağlanmıyor bağlantı zaman aşımına ugruyor

Morichannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum iFunbox ile yapabilirsin fakat ssh bilgin var ise onunla da yaparsın.
Telefonumda cydia yüklü olmasına ve electra da jailbreaklı yazmasına rağmen iFunbox jailbreak olmadığını söylüyor. Aynı doğrultuda Yusuf Admin de jailbreakin aktif olmadığını söyledi.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Electranın ss atabilirmisin.

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Bunlar ile karşılaşıyorum?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini

Bunlar ile karşılaşıyorum?

Buradaki konuyu kullanarak var/lib/dpkg içindeki uptades klasörünün komple sil.
Mesaj düzenlendi:

Aynısı benim için de geçerli.
Mesaj düzenlendi:
Hocam senin tweaks yazan yeri açma gerekiyor sonra yukarıdaki yoruma yazdıklarımı uygula .

Morichannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Buradaki konuyu kullanarak var/lib/dpkg içindeki uptades klasörünün komple sil.
Mesaj düzenlendi:

Hocam senin tweaks yazan yeri açma gerekiyor sonra yukarıdaki yoruma yazdıklarımı uygula .
Tamam deneyeceğim.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Neden hata veriyor.

baymungon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Elektrada jailbreaka tıkladıktan sonra telefon sürekli resetliyor. Çözümü bulabilen var mı acana?

Tips
Tips
Üst Alt