Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

erkandinlergs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iyi geceler arkadaslar cydia ya iki tane guncellenmek istenen tweak var guncelle dedigimde bu uyari cikiyor sebebi nedir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone x kullanıyorum ve uzun ama gerçekten uzun uğraşlar sonrası farklı bir adresten indirdiğim ipa ile jb yaptım ya da yaptığımı sanıyorum. cydia eklendi onda sıkıntı yok ama bir türlü enable jailbreak yapamıyorum. bazen direk restart yapıyor bazende siyah ekran bekliyor ama kapanmıyor. unjailbreak yapmak istiyorum ama enable yapamadığım için cyberduck ile bağlantı kuramıyorum. arafta kaldım. ne yapmalıyım

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
denemedim zannediyorsunuz sanırım. forumu da aradım. sadece burayı değil başka siteleri de aradım. siz benim sorunumu anlamadınız sanırım. zaten jb oldu alet. enable olmuyor. aslında ben cydia gelmiş olsa da jb olduğunu düşünmüyorun aletin. benim derdim artık unjb yapmak ama enable olayını sizin link verdiğiniz hatta vermediğiniz tüm ipaları denedim. acaba dedim ve tekrar denedim sizin dediğinizi sonuç aynı.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
denemedim zannediyorsunuz sanırım. forumu da aradım. sadece burayı değil başka siteleri de aradım. siz benim sorunumu anlamadınız sanırım. zaten jb oldu alet. enable olmuyor. aslında ben cydia gelmiş olsa da jb olduğunu düşünmüyorun aletin. benim derdim artık unjb yapmak ama enable olayını sizin link verdiğiniz hatta vermediğiniz tüm ipaları denedim. acaba dedim ve tekrar denedim sizin dediğinizi sonuç aynı.
Cİhazınızda jailbreak aktifleme kısmında sorun oluyordur.. Eğer cydia ekranda görünüyorsa jailbreak olmuştur sadece aktifleme kısmı kalmıştır.

Bunun için de aşağıda ileteceğim adımları takip edebilir misiniz?
- Mevcut electra yı ve profili cihazınızdan silin.
- Cihazı yeniden başlatın ve Electra 11.3.1 w/Multi_Path Onaylı bu konudaki linkten ipa yı indirin.
- Cihazınızı uçak moduna alın, ekran kilidini devre dışı bırakın, iphone umu bul u kapatın.
- İndirdiğiniz yeni Electra yı açın ve hiç bir şeye dokunmadan yaklaşık 2-3 dk kadar o şekilde bekleyin. Ekranın kapanmasına da izin vermeyin.
- 2-3 dk sonra enable jailbreak butonuna basın.

Bu adımlardan sonra yüksek ihtimalle sonuç alabileceksiniz.

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cİhazınızda jailbreak aktifleme kısmında sorun oluyordur.. Eğer cydia ekranda görünüyorsa jailbreak olmuştur sadece aktifleme kısmı kalmıştır.

Bunun için de aşağıda ileteceğim adımları takip edebilir misiniz?
- Mevcut electra yı ve profili cihazınızdan silin.
- Cihazı yeniden başlatın ve Electra 11.3.1 w/Multi_Path Onaylı bu konudaki linkten ipa yı indirin.
- Cihazınızı uçak moduna alın, ekran kilidini devre dışı bırakın, iphone umu bul u kapatın.
- İndirdiğiniz yeni Electra yı açın ve hiç bir şeye dokunmadan yaklaşık 2-3 dk kadar o şekilde bekleyin. Ekranın kapanmasına da izin vermeyin.
- 2-3 dk sonra enable jailbreak butonuna basın.

Bu adımlardan sonra yüksek ihtimalle sonuç alabileceksiniz.
sonuç yok. root klasöre giremiyorum yani unjb yapmam için gerekli dosyayı atamıyorum. başka unjb yöntemi var mı

Ekli dosyalar

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
S.a arkadaşlar mail adresimi neden bu kadar yer kaplamış sizce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Jailbreak aktif olacak yoksa bağlanmaz

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
milyon kere denedim. her türlüsünü. hala deniyorum. sanırım jb olurken bir hata oldu ve düzelmiyor. hala elimde telefon. basıp basıp duruyorum
Electra silip başka bir alternatif olan bir yerde yükle birde öyle dene, yada biraz cihaz soğusun öyle yap

enes90

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Terminale telefon üzerinden ulaşabileceğimiz bir program var mı aracı olarak pc olmak zorunda mı open term indirdim fakat o farklı biraz

enes90

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İterminal denedim bağlanmadı wifi yok gerçi kişisel eşim yaptım denedim arkadaşın teli
Var mı başka program 😂

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
dostum tam olarak ne yapmayi deniyorsun eger uicache komutunu vermek istiyorsan mutlaka ve Mutlaka bir wifi baglantinin olmasi (hotspot da olur) ve cihazin Jailbreakli olmasi gerekiyor ayrica iterminalde hangi cihaza baglanmak istiyorsan ip adresini kontrol ederek baglan eger hala baglanamiyorsan biye hatanin resmini at.

enes90

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Kn0ax already jail hatası alıyorum ve bağlanıp uicahce komutunu vermeye çalışıyorum çünkü Cydia kayıp tabi yardımcı. Bir bilgisayar olmadan bunu nasıl ve hangi program ile yapabilirim
Mesaj düzenlendi:

85943354-D504-4119-88B2-24063E321BC7.png

Son düzenleme:

dyermaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu sıfırladım yeni bir telefon olarak kurdum jb'siz olarak kullanmaya karar verdim fakat Cydia, Icleaner, Music Box gibi şeyler kaldı. Onları nasıl silerim?

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Pil ile ilgili bir aorun var. Bekleme süresi ve kullanim sureleri ayni ve cihaz biraz fazla isinmakta. Sarj hizlica tukeniyor. Ne yapmaliyim?

Tips
Tips
Üst Alt