Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bir yıl sertifikalı olarak görünür (tweakbox veya ignition’dan) ta ki o kişi kendi imzasını silene kadar yani bir yıl gittiğini hiç görmedim.. son iki üç aya kalan hesapları toplayan veya satın alan bu yukardaki Kaynaklar , tabiki verdiği ödemeyide reklamlardan tekrar içeriye alması lazım..

JailbreakTR
Aynen katılıyorum sana ama bu araç iyi hiç olmasa jailbreak aktif edebiliyoruz 😊

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bir yıl sertifikalı olarak görünür (tweakbox veya ignition’dan) ta ki o kişi kendi imzasını silene kadar yani bir yıl gittiğini hiç görmedim.. son iki üç aya kalan hesapları toplayan veya satın alan bu yukardaki Kaynaklar , tabiki verdiği ödemeyide reklamlardan tekrar içeriye alması lazım..

JailbreakTR
Evet malesef öyle, fakat yaklaşık 10 ay kullandım bu ignitionu hiç bitmedi ama yüklediğim çoğu arkadaşlarınki patladı. Şans artık..
O değil de bu yeni exploit çok iyi oldu, jb yi altif edene kadar cinnet geçiriyordum resmen, çok şükür bunun sayesinde tek seferde aktif edebiliyorum artık.

Sezeryakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
9658
iOS 11.3 kullanıyorum bir kaç gündür yukarıdaki hatayı alıyorum acaba nedendir yardımcı olabilirmisiniz

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba,

Appcake'den Hitman Sniper ı indirdim.
Bir müddet oynadım sonra oyun takıldı ve telefon siyah ekran oldu. Ne yaptıysam geri gelmedi. Hard reset le telefonu açtım ve şuan tweakleri aktif edip JB yapamıyorum.
Tweakleri aktif etmeden JB gerçekleşiyor, tweakleri aktif ettiğimde respingden sonra telefon otomatik res atıyor.
Tweaksiz JB yapıp oyunu sildim,
iCleaner ile temizledim fakat hala daha olmuyor.
Yardım eder misiniz?

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba,

Appcake'den Hitman Sniper ı indirdim.
Bir müddet oynadım sonra oyun takıldı ve telefon siyah ekran oldu. Ne yaptıysam geri gelmedi. Hard reset le telefonu açtım ve şuan tweakleri aktif edip JB yapamıyorum.
Tweakleri aktif etmeden JB gerçekleşiyor, tweakleri aktif ettiğimde respingden sonra telefon otomatik res atıyor.
Tweaksiz JB yapıp oyunu sildim,
iCleaner ile temizledim fakat hala daha olmuyor.
Yardım eder misiniz?
Aynı sorun bende de var gerçekten kafayı yiyecem 2-3 saattir jb yapmayı deniyorum ama siyah ekran yükleniyorda kalıyor kendi kendine reset atıp jb olmayan haline dönüyor

Edit : Sorunu .çözdüm , ignition dan electra vfs yi indirip jailbreak yaptım düzeldi

Son düzenleme:

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Aynı sorun bende de var gerçekten kafayı yiyecem 2-3 saattir jb yapmayı deniyorum ama siyah ekran yükleniyorda kalıyor kendi kendine reset atıp jb olmayan haline dönüyor

Edit : Sorunu .çözdüm , ignition dan electra vfs yi indirip jailbreak yaptım düzeldi
Ben JB yi komple kaldırıp tekrardan JB yaptım.
Aslında iyi oldu, bayadan beri aklımdaydı bu işlem eriniyordum :)

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Lanet olsun dedirtti çıldırdım ya hiç birşekilde yapamıyorum. Kim ne derse desin unc0ver gibisi yok!!!!!

Tips
Tips
Üst Alt