Neler yeni

Electra 11.2 - 11.3.1 kullananların dikkatine! Bu işlemleri uygulayın

Alitas007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuan 11.3.1 sürümündeyim 7 plus kullanıyorum ios 12 ye jailbreak çıkınca futurerestore ile geçebilirmiyim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Şuan 11.3.1 sürümündeyim 7 plus kullanıyorum ios 12 ye jailbreak çıkınca futurerestore ile geçebilirmiyim
Büyük ihtimalle geçilebilir olacaktır, gelişmeler konusunu takip edin.

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar cydia açıyor ama hiç birşey kuramıyorum lütfen bilen varsa bi yardımcı olun
Mesaj düzenlendi:

Bu şekil Ekli dosyayı görüntüle 5949Ekli dosyayı görüntüle 5950Ekli dosyayı görüntüle 5950

repo666 seources i sil
Mesaj düzenlendi:

Sa arkadaşlar 6 ay sonra jb ye kavuştum derken Electra yükledim ama cydia yok already jailbreak yazıyor cydia uygulaması Yok cihazı sıfırladım yine aynı nasıl sorunu halledebilirim yardım ederseniz çok sevinirim 11.3.1 ssh kaydım var cihaz iPhone x

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
1 - Eğer Electra'da sadece Jailbreak yazıyorsa hiç remount yaması kurulmamıştır. Eğer Enable Jailbreak Yazıyorsa birinci aşama tamamdır remount patchlendi. Ne zaman Share Electra'yı Gördüğünüz zaman Jailbreak tamamen aktif olmuştur.

2 - Share Electra yazıyor ama Cydia Yok diyorsanız. WinSCP İle SSH bağlantısı kurmalıyız.

BAŞLIYORUZ ADIM ADIM

3 - Telefonu Bilgisayarın USB kısmına bağlayın Bilgisayarınıza bu adresten WinSCP Programını indiriniz.

4 - Programı açınca üstteki resimdeki gibi ekran gelecek

5 - Cihazınızın Telefonun IP adresini bulun (ayarlar - WiFi - bağlı ağdaki (i) dokunun - ip adresini bulun) ve yukarıdaki resimde göründüğü gibi Sunucu adı kısmına ip ni yazın (örnek 192.123.2.34)

Kullanıcı Adı: root
Parola: alpine yazın ve oturum aça tıklayın

6 - Açılan Ekranda Üstteki Resimdeki Gibi Komutlar kısmından Terminali Aç’a girin ayrı bir kabuk oturumu açılsınmı diye soracak tamam deyin

7- Üstteki gibi Komut Yazarı kısmına uicache komutunu yazıp yürüt’e tıklayın ve işlem tamamdır telefonunuza Cydia Geldi.

Tarafımdan Bizzat Yapılmıştır.

SAYGILARIMLA

whoami

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
6s 32 gb 12.0.1 - 16A404 sürüm cihazı jb yapabilir miyim

Tips
Tips
Üst Alt