Neler yeni

Çözüldü Ekran icin hareketli Tweak

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Lock Ekran icin hareketli ( Animated birds ) ( animasyon kuslar ) kullaniyorum ama baska tweak bulamadim baska kullanan varsa paylasirsa sevinirim

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kullanirmisiniz bilmem ama ben weatherlock kullaniyorum en idali ve en guzeli bu bence, guncel hava durumunu veriyor.

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kullanirmisiniz bilmem ama ben weatherlock kullaniyorum en idali ve en guzeli bu bence, guncel hava durumunu veriyor.
Cok tesekkurler daha once kullandim ama saat Takvim gorunmuyor yinede cok tesekkurler

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ana ve kilit ekranina haraketli obje eklemek istiyorsanız vwallpaper 2 ve poke go ls tweaklerini kullana bilirsiniz

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ana ve kilit ekranina haraketli obje eklemek istiyorsanız vwallpaper 2 ve poke go ls tweaklerini kullana bilirsiniz
Slm Vwallpaper 2 kullandim ama ara sira ekran isik acik kaliyor ekran kapanmiyor bir turlu o yuzden kaldirdim ama poke go Is hic kullanmadim bilmiyorum nasil tweak

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
HS, LS için Arka planı GIF yapan Vitality Tweak'ini kullanabilirsin. GIF, /var/mobile/Library/Vitality dizininden değiştirilir. Repo:

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
HS, LS için Arka planı GIF yapan Vitality Tweak'ini kullanabilirsin. GIF, /var/mobile/Library/Vitality dizininden değiştirilir. Repo:
Onerebilecegin GIF varmi sevinirim

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm vwallpaper 2 kullanmaya basladim suan ama Ekran kapanma moduna gecmiyor hep acik duruyor sende yasiyormusun

Tips
Tips
Üst Alt