Neler yeni

.dylib dosyasını nasıl açabiliriz?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Manuel yüklediğim bazı Tweak'ler var. Bu Tweak'lerin tek negatif yanı, uygulamayı açınca geliştiricisinin 4-5 kere ard arda 'Teşekkür et' gibi uyarılar koyması. Bunları silmem gerek fakat .dylib dosyasını NotePad++ ile açınca bozuluyor. Tweak türkçeleştirme yapan arkadaşların bu dosyaları açmak için kullandığı Windows/Mac OS için program nedir?

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Manuel yüklediğim bazı Tweak'ler var. Bu Tweak'lerin tek negatif yanı, uygulamayı açınca geliştiricisinin 4-5 kere ard arda 'Teşekkür et' gibi yazılar koyması. Bunları silmem gerek fakat .dylib dosyasını NotePad++ ile açınca bozuluyor. Tweak türkçeleştirme yapan arkadaşların bu dosyaları açmak için kullandığı Windows/Mac OS için program nedir?
Atom dene

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
@meliherdem teşekkür ederim. İhtiyacım olan bölümü düzenledim. Çalışıyor mu diye test edip, tekrar not düşerim buraya. @yusuf.ozgul umarım pastanın kreması ekşimez hocam :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@veyselfurkan
valla o kadar uygulama açtım hiç teşekkür et bildirimi veya penceresini görmedim

Reklam engelleyen tweaklerden olabilir

JailbreakTR

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Her geliştirici mütevazı değil, maalesef.

IMG_0380.PNGIMG_0381.PNG

mmcicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam ben de bir uygulamanın ipa dosyası var ama girerken login soruyor. logini nasıl kaldırabilirim ?(UYGULAMA:pubg

Tips
Tips
Üst Alt