Neler yeni

DoubleH3lix Uygulamasına Güvenilmiyor Hatası IOS 10.2.1

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhabalar .
IOS 10.2.1 yüklü cihazımda DoubleH3lix Jailbreak kullanıyorum . Bugün herşey güzel giderken telefonum restart etti (kendi kendine) ve telefonu açınca DoubleH3lix uygulamasından kickstart yapmaya çalışınca uygulamaya güvenilmediğine dair bir uyarı çıktı .
IMG_5091.PNG
Ayarlara gittim ve profiller sekmesinde "uygulamaya güven"e basınca telefon kabul etmemeye başladı . Hep güven butonuna basınca yükleniyor gibi telefon operatör adımın orada işaret çıkıyor ama yine güven sekmesinde kalıyor . Kurtulmak için ne yapabilirim ? Daha önce de Restart ettiği oldu ama böyle bir problemle karşılaşmadım . Bu arada DoubleH3lix'i bilgisayardan değil telefon üzerinden yükledim . Jailbreak'i bilgisayarsız yaptım . Teşekkürler .
IMG_5093.PNG

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ipayı silip tekrar at cihaza.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ipa yı sil (Ana ekran veya Ayarlardan)
Cihazı yeniden başlat.
doubleh3lix RC8 ipa dosyasını Cydia impactor ile tekrar atıp ayarlardan güven ve jailbreak yap.

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ipa yı sil (Ana ekran veya Ayarlardan)
Cihazı yeniden başlat.
doubleh3lix RC8 ipa dosyasını Cydia impactor ile tekrar atıp ayarlardan güven ve jailbreak yap.
Anladım . Peki bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra var olan tweakleri kaybedermiyim ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Herhangi bi tweak ve ayar kaybı yaşamazsın 👍

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Herhangi bi tweak ve ayar kaybı yaşamazsın 👍
Şimdilik Bilgisayarım arzalı olduğu için ftOS X adlı uygulamada RC8 versiyonunun çıkmasını bekleyeceğim . Çıkmazsa bilgisayarım gelince impector ile kuracağım . Teşekkürler . Gelişme olursa paylaşacağım burada ..

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Şimdilik Bilgisayarım arzalı olduğu için ftOS X adlı uygulamada RC8 versiyonunun çıkmasını bekleyeceğim . Çıkmazsa bilgisayarım gelince impector ile kuracağım . Teşekkürler . Gelişme olursa paylaşacağım burada ..

buralardanda indirebilirsin

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Çok teşekkür ediyorum . İşe yaradı . Verdiğin linkten indirince güvendi . Kickstart yaptım ve tweaklerim geri geldi . Herkese teşekkür ediyorum :)

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Merhabalar . Aynı problem yine karşıma çıktı . DoubleH3lix programını başka yükleyebileceğim bir ipa var mı? Teşekkürler

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar . Aynı problem yine karşıma çıktı . DoubleH3lix programını başka yükleyebileceğim bir ipa var mı? Teşekkürler
dogrulama hatasi verince silip tekrar oradan yukluyorsun duzeliyor

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
appvalley denedinizmi ?
AppWalley'de DoubleH3lix yoktu . Olmadığını görünce silmiştim . Şimdi tereddüt edip bir daha bakayım dedim ve şuan sitesinden AppWalley uygulamasını indiremiyorum .

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba,aynı olay bugün electra jailbreak iOS 11.x de başıma geldi. nasıl çözebilirim ?

Tips
Tips
Üst Alt