Neler yeni

doubleH3lix - 64bit iOS 10 - 10.3.3 Cihazlar için Jailbreak

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Nasil geçiş yapacağız buna. Goblin Rc2 kullanıyorum. Şarj olayı büyük sıkıntı. Cihaz iPhone 6 ios 10.3.1 teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İpa dosyasını cydia impactorla yükleyin, goblin uygulamasını silin doubleH3lix açın

---- ----

Goblin kullananlar bunu indirip direk kullanabiliyormu peki?

Evet

Son düzenleme:

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Nasil geçiş yapacağız buna. Goblin Rc2 kullanıyorum. Şarj olayı büyük sıkıntı. Cihaz iPhone 6 ios 10.3.1 teşekkür ederim

İpa dosyasını cydia impactorla yükleyin, goblin uygulamasını silin doubleH3lix açın

---- ----

Goblin kullananlar bunu indirip direk kullanabiliyormu peki?

Evet
Önce goblini mi silmeliyim yoksa üstüne kurup daha sonra mı ?

H

Hbasdereli

Guest
Safari linki yok heralde?

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Önce goblini mi silmeliyim yoksa üstüne kurup daha sonra mı ?

Farketmez bu araç goblinden daha stabil, silebilirsiniz rahatlıkla...
Ok . Son olarak , Goblini nasıl silebilirim. Onu bir tarif edebilirseniz sevinirim. Ayrıca extender kullanıyorum imza için. Bu yeni araçta bu imza olayı nasıl olacsk acaba bir bilginiz var mı bunkonufa ? Teşekkür

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Safari linki yok heralde?

Pcden impactorla atın otomatik imzalamak için extender reloaded tweakını yükleyin

---- ----

Ok . Son olarak , Goblini nasıl silebilirim. Onu bir tarif edebilirseniz sevinirim. Ayrıca extender kullanıyorum imza için. Bu yeni araçta bu imza olayı nasıl olacsk acaba bir bilginiz var mı bunkonufa ? Teşekkür

Uygulamayı silin demek istedim, imzalama aynı apple kimliği ile yükleyecekseniz extenderde görünür.

Son düzenleme:

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Teli kapatıp açtığımızda try again olayı bundada varmı? goblib rc2'de defalarca deneme yapmamıza rağmen çok geç jb yapabiliyorduk. Stabilden kastınız bu yöndemi?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Teli kapatıp açtığımızda try again olayı bundada varmı? goblib rc2'de defalarca deneme yapmamıza rağmen çok geç jb yapabiliyorduk. Stabilden kastınız bu yöndemi?
Daha çabuk aktifleşiyor bu araçta.

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam daha çabuk derken neyi kastettiniz? Goblin rc2'de aktifleştirmek için en az 35-40 deneme yaptım. tam pes edecekken aktifleşti. Bundada böle sorun varmı?

ttolgae

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Rc4 de 7 denemede oldu

ttolgae

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hayır zaman olmadı ama şu anda imzalı ilk kapanışda onu deniycem :)

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
eğerki; goblin gibi uğraştıracaksa değmez derim. (Benim fikrim) Fakat stabilite bu yöndeyse (Çabuk ve ilk denemede) o zaman değer derim. Yalu 102 inanılmaz stabildi. Iphone se'de.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Valla bende rc2 goblin kullanıyorum. En fazla 3-4 denemeye oluyor. Ben goblini açmadan önce telefonda bir iki ıhgulama açıp 1 dk kadar kullanıyorum. Sonta goblini açıp yine 1 dk civarı bekleyip öyle deniyorum. Çoğu zaman ilk denemeye oluyor. Kendime göte bir metod işte .

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@Kaya099xxx Konuda goblin kullanıcıların yapması gereken adımlar yazılı. Alt kısıma bakarsanız görürsünüz.

@Hbasdereli Evet konuda yazıldığı gibi uygulayabilirler. Tweak kaybı yaşanmıyor. Ayrıca sarj sorunu %20 oranında düzelmiş görünüyor ilk izlenimlerime göre

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
yükledim tam ilk seferde oldu derken cydiaya tıkladım içine girince yeniden başladı :)

---- ----

2. denememde yine ilk denememde jb aktif oldu şimdilik sorunsuz duruyor

Son düzenleme:

UTRM

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
goblini sildim direk sertifikayi kaldiramadim yukledim simdi helixi exploit failed hatasi aliyorum surekli reboot ediyor bende mi sikinti ya

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
aynı hatayı bende alıyorum.

---- ----

exploit basıyorum kendi kendine saniyeleri sayıyor sonra reset atıyor

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar bir çok deneme gerekebilir. Ben 5,6 deneme ile başarılı oldum. Sizde 10,15 de olabilir. Denemeye devam edin

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gerek Goblin gerekse H3lix ile hiç sorun yaşamadım ve ilk denemede netice aldım.
Önce cihazı reboot edip JB nin devredışı kalmasını sağladım, sonra Goblin'i kaldırdım ve impactor ile cihaza attığım H3lix'i devreye aldım. Sadece aktivasyon aşamasında Extender bir iki deneme yaptı o kadar. Sanırım Mobile Terminal'in kafası karıştı o yüzden..
Şimdi gayet stabil çalışan bir JB ve pil kullanımında etkili bir artış oldu.. (5S 10.3)

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gerek Goblin gerekse H3lix ile hiç sorun yaşamadım ve ilk denemede netice aldım.
Önce cihazı reboot edip JB nin devredışı kalmasını sağladım, sonra Goblin'i kaldırdım ve impactor ile cihaza attığım H3lix'i devreye aldım. Sadece aktivasyon aşamasında Extender bir iki deneme yaptı o kadar. Sanırım Mobile Terminal'in kafası karıştı o yüzden..
Şimdi gayet stabil çalışan bir JB ve pil kullanımında etkili bir artış oldu.. (5S 10.3)
Arkadaşım Goblini kaldırma yöntemini biraz açabilirsen sevinirim. Rc2 yüklü bende. Sorun sadece şarj bende. Ve bu büyük bi sorun haliyle. Eğer şarj da faydalı olacaksa geçmeyi isterim. Tşk

Favares

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadşlar 6s ios 10.3.3 h3lix 64 bit yüklemek istiyorum güncel tweak listesi varmı yada sağlam repo adresleri varmı

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşım Goblini kaldırma yöntemini biraz açabilirsen sevinirim. Rc2 yüklü bende. Sorun sadece şarj bende. Ve bu büyük bi sorun haliyle. Eğer şarj da faydalı olacaksa geçmeyi isterim. Tşk

Normal uygulama siler gibi kaldırabilirsiniz..

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Runnig Exploit yazısından sonra kendi kendine reset atıyor. Ekran açıldıktan sonra geri sayım başlıyor. Sonra yine reset atıyor. en az 20-25 kez denemem rağmen olmadı. Cihazım SE ve Goblin yüklü. Yaptığım işlemler: Önce Goblini sildim. sonra cihazı kapatıp açtım. Helixi rc5 yükledim. Hepsi bu...!

H

Hbasdereli

Guest
Uçak modundada deneyin arkadaşlar

Tips
Tips
Üst Alt