Neler yeni

Dock şekli

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba

Elimde 12.2 unc0ver Jialbreakli iPhone 7 var ve dock şeklini değiştirmek istiyorum SnowBoard kullanıyorum temalar için dock için şekil değiştirme olayını nasıl yapabilirm mesela resimdeki gibi bir dock nasıl yüklerim? bunun hakkında bir bilgisi olan varsa yardımınızı rica edeceğim..

Saygılarımla...05DE3FA7-2394-4805-A5DF-B08D2CEEDE20.png

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

İndirdiğin dosyayı zipten çıkart. Library/themes yoluna at ve tema programın hangisiyse onunla seç.aşağıdaki yansıma efekti sadece anemone ile çalışıyor o da sıkıntılı biraz

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
illa ki bu şekilde olmak zorunda değil ben Dock u artık başka bir şekilde kullanmak istiyorum eski halinden artık çok sıkıldım bir de bende ki tema kullanıcısı SnowBoard maalesef sürümden dolayı.. başka bir yol ve var mı bildiğiniz ya da bilinen?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
illa ki bu şekilde olmak zorunda değil ben Dock u artık başka bir şekilde kullanmak istiyorum eski halinden artık çok sıkıldım bir de bende ki tema kullanıcısı SnowBoard maalesef sürümden dolayı.. başka bir yol ve var mı bildiğiniz ya da bilinen?
SnowBoard Dock extension yüklü mü?

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yüklü ama yine de olmuyor.. maalesef

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ithemer candır

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dock teması yüklemeniz ve bunu SnowBoard da aktif hale getirmeniz lazım
13814

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

SnowBoard/Anemone/iThemer tamamında kullanabilirsin.

Resimde ki görünümü elde etmek istiyorsan HomeGesture/LittleXS gibi tweaklerle X Dock etkinleştirip tema motorundan ModernDock'u aktifleştirmen yeterlidir.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Statusbardan dock a kadar bu görüntüyü nasıl elde edebilirim? Kullandığınız tweakleri ve ayarları söyler misiniz?
Statusbar : ipadstatusbar, percentagebatteryx
Ana ekran : midevice > icon > use custom layout > 5-6
Dock : midevice > Dock > hide Dock background
Midevice> Dock > use custom icon count >5
Tema : viola , SnowBoard Dock > Classic Dock, Dock reflection, dimension > dim_glass Ae2 , dim dots SnowBoard

KiMeNe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
2. Resimdeki TEMA’nın ismini öğrenebilir miyim

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia dan bulup kurabilirsiniz. Mesela gentleman Anemone Dock pack gibi paketleri kurabilirsiniz.
Hocam Cydia daki gentleman Dock paketlerini indiremiyoruz hepsinin Yanında farklı paketler veriyor onlar desteklemiyor bunun bir yolu varmı nasıl yapabiliriz
Mesaj düzenlendi:

Hocam Cydia daki gentleman Dock paketlerini indiremiyoruz hepsinin Yanında farklı paketler veriyor onlar desteklemiyor bunun bir yolu varmı nasıl yapabiliriz
Mesela bakın resimdeki ( gentleman for anemone ) paketi desteklemiyor

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt