Neler yeni

DFU Mode ile Yazılım Yükleme

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Evet su an yükleniyor.fark surda dfu mod ile derinlemesine bir temizlik yaparak restore yapıyor.recovery mod la yapınca eski ayarlardan kalıntılar kalabiliyor telefonda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
yüklendi yeniden başlatıldı ve tekrar yükleme bölümü geldi normal mi?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
peki sıkıntı olur mu? şuan yüklenmek üzere
Yani yüzde yüz olur diyemem.ama eğer telefonda daha önceden Jailbreak varsa ve bundan sonra restore yaptıysanız kesinlikle bu restoreyi dfu ile yapmalısınız.ama eğer normal kullanılan bir telefona restore yapıyorsanız bir sıkıntı olmaz.

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sıkıntı olmaz, kurulum tamamlandıktan sonra yedek geri yükleme yapmayın.
kurulum tamamland tekrar başlatı bir yükleme daha yapyor telefon itunesde gözükmüyor ykleme ama
Mesaj düzenlendi:

Sıkıntı olmaz, kurulum tamamlandıktan sonra yedek geri yükleme yapmayın.
tamam telefon hoşgeldinizden başladı saolun beyler allah razı olsun seviliyosunuz

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
2 ci aşama 2-3 dk daha sürer
telefon jailbreaklıydı
Mesaj düzenlendi:

Yani yüzde yüz olur diyemem.ama eğer telefonda daha önceden Jailbreak varsa ve bundan sonra restore yaptıysanız kesinlikle bu restoreyi dfu ile yapmalısınız.ama eğer normal kullanılan bir telefona restore yapıyorsanız bir sıkıntı olmaz.

ben zaten tekrar jailbreak yapıcağım uygunsuz twek indirdiğim için böyle yaptım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
telefon jailbreaklıydı
Mesaj düzenlendi:

ben zaten tekrar jailbreak yapıcağım uygunsuz twek indirdiğim için böyle yaptım
Bence telefonu tekrar dfu ile restore edin ve kurarken yedekten kurmayın yeni cihaz olarak ayarlayın.

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bence telefonu tekrar dfu ile restore edin ve kurarken yedekten kurmayın yeni cihaz olarak ayarlayın.

bilmiyorum ne gibi sıkıntılar olabilirki

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bilmiyorum ne gibi sıkıntılar olabilirki
Yani restore etmeni gerektiren sorunlarla tekrar karşılaşabilirsin.eski Jb kalıntıları kalmış olabilir bınlarda yeni Jb ile etkileşip farklı sorunlara neden olabilir.yani ben yüzde yüz olur demiyorum ama olma ihtimalı çok fazla.telefonu kurarken yedekten kurulum yapmayın çünkü Jb Li ilken almış olduğunuz yedeklerin içinde Jb kalıntıları da var.yedekten kurulumu yaptığınızda o kalıntılarda geliyor tekrar.

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yani restore etmeni gerektiren sorunlarla tekrar karşılaşabilirsin.eski Jb kalıntıları kalmış olabilir bınlarda yeni Jb ile etkileşip farklı sorunlara neden olabilir.yani ben yüzde yüz olur demiyorum ama olma ihtimalı çok fazla.telefonu kurarken yedekten kurulum yapmayın çünkü Jb Li ilken almış olduğunuz yedeklerin içinde Jb kalıntıları da var.yedekten kurulumu yaptığınızda o kalıntılarda geliyor tekrar.

şuanda karşılatığım sorun yok problem yaşamıyorum hatta daha hızlandı telefon repo adresleri yok cydian kurarken olduğu repo adresleri var filzadan kurduğum birlaç uygulama kalmış onun dışında silmeden önceki sorun ile karşılaşmadım

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
-- Klavyenizin Shift tuşuna basılı tutarak "iPhone'a Geri Yükle"butonuna tıklayın

Selamlar. iTunes 12.9.5.5 sürümünde shift tuşu ile geri yükle butonuna basıldığında indirdiğimiz güncelleme dosyasını göstereceğimiz pencere açılmıyor. iTunes sadece kendi indirdiği güncellemenin yapılmasına izin veriyor. Cihaz 12 Pro Max güncel sürüm 14.4. Macbook ile güncelleme yapmaya çalışıyorum. Konuyla ilgili olarak yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

düzenleme sebebi: Mac işletim sisteminde shift değil option tuşuna basılı şekilde geri yükle butonuna tıklanmalıymış. Buldum, belki birinin işine yarar diye yazayım dedim.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt