Neler yeni

Çözüldü Denetim merkezi gitti. Görünmüyor.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam teeak ismi cccleaner miş..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 11 Denetim Merkezi Sorunlarını Düzeltme
Konusu burda hocam
Resimdeki tweak düzeltir ancak

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 11 Denetim Merkezi Sorunlarını Düzeltme
Konusu burda hocam
Resimdeki tweak düzeltir ancak

Üstat teşekkürler biraz hatalı da olsa geri geldi. Zahmet verdirdim. Saygılar.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Estağfurullah, reboot edin, ayarlardan sorunlu kısımları kaldırıp tekrar kurun bakalım düzelecek mi. Olmazsa cc tweaklerinden birini kurup istediğiniz gibi düzenlersiniz..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cccleaner tweakını kaldırdığın zaman yine denetim merkezi pasif hale geliyormu ?

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cccleaner tweakını kaldırdığın zaman yine denetim merkezi pasif hale geliyormu ?
Kaldırdım pasif hale gelmedi. Telefonu kapatıp jb’siz baktım geri gelmiş. Şimdilik ufak pürüz iki simgemin üst üste binmesi. Bu kadarına şükür diyorum bu adrenalinden sonra :))

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kaldırdım pasif hale gelmedi. Telefonu kapatıp jb’siz baktım geri gelmiş. Şimdilik ufak pürüz iki simgemin üst üste binmesi. Bu kadarına şükür diyorum bu adrenalinden sonra :))

Onun için ayarlardan denetim merkezinden yer sıralamasını değiştir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Orientation lock alt kısmına do not distrub getir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ccmodules i ccsupport ile yükledim sorun çözüldü üstat.
İlgin için teşekkürler.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Jb aktif değilken de çalışıyorsa sorun kalmamıştır.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim arkadaşlar tweak listenin at demiş sen daha önce HackYouriPhone dan ordan burdan yüklediğin crackli kaçak göçek tweakleri sildikten sonra sanki hiç tweak yüklememişsin gibi liste atmışsın bu sitede sabahtan akşama kadar bangır bangır bağırıyoruz bu repoları kullanmayın crackli tweak yüklemeyin diye ama siz bunu yapıp sanki normal bir şekilde kullanırken bozulmuş gibi yardım istiyorsunuz lütfen

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim arkadaşlar tweak listenin at demiş sen daha önce HackYouriPhone dan ordan burdan yüklediğin crackli kaçak göçek tweakleri sildikten sonra sanki hiç tweak yüklememişsin gibi liste atmışsın bu sitede sabahtan akşama kadar bangır bangır bağırıyoruz bu repoları kullanmayın crackli tweak yüklemeyin diye ama siz bunu yapıp sanki normal bir şekilde kullanırken bozulmuş gibi yardım istiyorsunuz lütfen
Ben normal bir şekilde kullanırken bozuldu demedim. Yüklediğim ve sildiğim programları da söyledim. Ayrıca her şeyi bilmek gibi bir durumumuz olmuyor, sonuçta kullanıcıyız, üretici değil. Yardım ettiler arkadaşlar ve sorun çözüldü. Sağolsun arkadaşlar yardım ederken sen nasıl böyle bir hata yaparsın gibi bir tabir kullanmadılar. Bir musibet bin nasihattan demişler. Yardım edenden Allah razı olsun

Moderatör tarafından düzenlendi:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben normal bir şekilde kullanırken bozuldu demedim. Yüklediğim ve sildiğim programları da söyledim. Ayrıca her şeyi bilmek gibi bir durumumuz olmuyor, sonuçta kullanıcıyız, üretici değil. Yardım ettiler arkadaşlar ve sorun çözüldü. Sağolsun arkadaşlar yardım ederken sen nasıl böyle bir hata yaparsın gibi bir tabir kullanmadılar. Bir musibet bin nasihattan demişler. Yardım edenden Allah razı olsun da şimdi size ne oldu onu anlamadım!!

Bak dostum mesajında demişsin ki "Denetim merkezi ile ilgili bir tweak yüklü değil" sonra,

Bu mesajında da betterccxi tweakini daha önceden yüklemiş olduğunu göstermişsin ve muhtemelen crackli benim değinmek istediğim nokta, malum forumumuzda hiçbir zaman crack tweakleri desteklemiyor ve crack kullanıcılarına destek verilmeyeceğini söyleyip duruyoruz ama inatla bu alışkanlıklarınızı devam ettirip yaşadığınız problemleri normal bir sorunmuş gibisinden yansıtıp buradan birşeyler bekliyorsunuz. Kusura bakmayın bizim sizi ısrarla uzak tutmaya çalıştığımız bu işi yapıp yapıp gelip buraya crackli tweak sebebi ile oluşmuş olabilecek bir sorun hakkında konu açarken insanın yüzü kızarır hocam.

Tabi bunca yazdığım şeyden sonra siz yine crack kullanmaya devam ederseniz ileride başınıza gelecekleri bu kadar ucuz atlatamayabilirsiz ama yapacak bişey yok BELEŞ in tadı başka ne de olsa...

Söylediklerimi bir tartışma başlatma girişimi olarak algılamayın lütfen biz sadece sizi düşünüyoruz. Yoksa geliştiricinin cebine girecek olan 1 dolar çokta umurumda değil.

Bunu da daha fazla uzatmaya gerek yok konu kilit...

emreakbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denetim merkezi resimlerde olduğu gibi gitti açılmıyor telefonu kapatıp tekrar açtım düzelir belki diye o zamanda jailbreak gitti uncover ı açığ tekrar jailbreak yapmak istediğimde ise açılmadı ipayı tekrar yükledim pcden jailbreak yaptım fakat denetim merkezi yine düzelmedi sorun nedir acaba yardım edebilecek biri varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt