Neler yeni

Çözüldü Denetim merkezi gitti. Görünmüyor.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Denetim merkezi hiçbir şekilde görünmüyor. Cihazı aç kapa da yaptım ama maalesef gitti.
İphonex 12.0

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cihazı jailbreak yapsana dostum kullandığın tweak yüzünden böyle olmuştur tekrar aktif olsun düzelir.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Düzelmez ise ayarlardan tüm ayarlarınsıfırla yapım benimde başıma geldi bakın tüm içerk ve ayarları sil değil tüm ayarları sıfırla seçeneğini yapın telefondan uygulamalarınız silinmeyecektir. Telefonu açıp kapatın jb olmasın cihazda, sonra sıfırlayın.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hangi tweakla yüklü paylaşırmısın resmini
üstat denetim merkezi ile ilgili hiçbir tweak yüklü değil. kendime güzel bir denetim merkezi yöneticisi arıyordum. birkaç program kurdum kaldırdım. hiçbirinde birşey olmadı. ama en son CCModules(Depreciated)'i yükledim kaldırdım. öylece gitti :///
Mesaj düzenlendi:

Düzelmez ise ayarlardan tüm ayarlarınsıfırla yapım benimde başıma geldi bakın tüm içerk ve ayarları sil değil tüm ayarları sıfırla seçeneğini yapın telefondan uygulamalarınız silinmeyecektir. Telefonu açıp kapatın jb olmasın cihazda, sonra sıfırlayın.
jB gitmez de mi veya güncelleme moduna falan gelmez de mi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ccmodules tweakını geri yüklemeyi denedinmi

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ccmodules tweakını geri yüklemeyi denedinmi
Evet yükledim respring attı ve şimdi denetim merkezi geldi. Denemek için kapattım açtım telefonu. Jbsiz halde yine denetim merkezi yok

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Hacı abi dediğimi dikkatli şekilde yaparsan jb gitmez önce uncoverden restore rootfs yap, telefonu iclouda yedekle mümkünse sadece rehber ve fotoğraflarını yedekle ne olur ne olmaz. Sonra ayarlardan tüm ayarları sıfırla yap. Muhtelemen sorunun düzelecektir kurduğun tweakler orjinal dosyalara zarar vermiş gözüküyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet yükledim respring attı ve şimdi denetim merkezi geldi. Denemek için kapattım açtım telefonu. Jbsiz halde yine denetim merkezi yok

Denetim merkezi ile ilgili Daha önce yüklediğin tweak kalıntısı olabilir icleaner dan ayar dosyalarının görüntüsünü atarmısın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hacı abi dediğimi dikkatli şekilde yaparsan jb gitmez önce uncoverden restore rootfs yap, telefonu iclouda yedekle mümkünse sadece rehber ve fotoğraflarını yedekle ne olur ne olmaz. Sonra ayarlardan tüm ayarları sıfırla yap. Muhtelemen sorunun düzelecektir kurduğun tweakler orjinal dosyalara zarar vermiş gözüküyor.
Kardeşim dediğin yöntem doğru olan, fakat sistem dosyası bozulmuyor tweaklar sistem dosyalarına entegre oluyor tam temizlenmeyince hataya neden oluyor. Halledemezse arkadaş dediğinizi yapabilir.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Denetim merkezi ile ilgili Daha önce yüklediğin tweak kalıntısı olabilir icleaner dan ayar dosyalarının görüntüsünü atarmısın
Ayar dosyaları derken üstat. İcleaner i mi çalıştırıp görüntüsünü mü atayım yani.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İcleaner proyu cydiadan yeniden yükle

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu sorunu düzeltmek için forumun reposunda bi tweak vardı. Ccfix gibi bi ismi vardı. Bozulan silinen ve geri gelmeyen denetim merkezini düzeltiyor orijinal haline geri getiriyordu. Cydiada bi aratın ismin tam hatırlamıyorum bende de aynı sorun vardı cc silinmiş ve bi türlü geri getirememiştim. Ccfix olarak bakın önce yoksa yönetici arkadaşlar ismin tam söyleyecektir..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Betterccxi ayar dosyasını sil ve filza ile aratıp çıkanları sil ve reboot et cihazı

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu sorunu düzeltmek için forumun reposunda bi tweak vardı. Ccfix gibi bi ismi vardı. Bozulan silinen ve geri gelmeyen denetim merkezini düzeltiyor orijinal haline geri getiriyordu. Cydiada bi aratın ismin tam hatırlamıyorum bende de aynı sorun vardı cc silinmiş ve bi türlü geri getirememiştim. Ccfix olarak bakın önce yoksa yönetici arkadaşlar ismin tam söyleyecektir..

Bu var eski sürümler için.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Betterccxi ayar dosyasını sil ve filza ile aratıp çıkanları sil ve reboot et cihazı
Üstat sildim başlattım fakat yine aynı :/

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Bu var eski sürümler için.

Hocam bu sorunun tek çözümü dediğim tweak, cc ile ilgili tweaki geri yüklersen gelir ama kaldırınca yada safe moda girince yada jailbreak kaldırınca denetim merkezin yine boş gözükür. Ben şuan denediğiniz yolları denemiştim çözümü yok, denetim merkezi ayar dosyaları bozulmuş, forumda konusu vardı hatta. Bence eski sürüm de olsa yükleniyorsa yükleyip deneyin, safe moda atarsa kaldırırsınız tekrar. Düzelmezse forum reposu kapalı olduğu için yöneticilerden birinden rica edin deb olarak göndersin.. konuyada bakayım bulursam atarım link..

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam bu sorunun tek çözümü dediğim tweak, cc ile ilgili tweaki geri yüklersen gelir ama kaldırınca yada safe moda girince yada jailbreak kaldırınca denetim merkezin yine boş gözükür. Ben şuan denediğiniz yolları denemiştim çözümü yok, denetim merkezi ayar dosyaları bozulmuş, forumda konusu vardı hatta. Bence eski sürüm de olsa yükleniyorsa yükleyip deneyin, safe moda atarsa kaldırırsınız tekrar. Düzelmezse forum reposu kapalı olduğu için yöneticilerden birinden rica edin deb olarak göndersin.. konuyada bakayım bulursam atarım link..

Denedim üstat ccfix i olmadı. İsmi başka olabilir. Yönetici arkadaşlar konuya umarım bakıp geri dönerler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Denedim üstat ccfix i olmadı. İsmi başka olabilir. Yönetici arkadaşlar konuya umarım bakıp geri dönerler.

Arkadaşın söylediği yöntemi denedinmi

Tips
Tips
Üst Alt